bugün

sürekli dövmecinin alosu'nu ve kulplu bardak talep eden halk kahramanıdır.
zamanında çok kere izlediğim bir komedi filmi. kızların paralı erkek sevgisine de gönderme yapmıştır. seyfettine film boyunca yüz vermeyen kızımız film sonunda kendsine, kendisinin evlenme teklifinin hala geçerli olup olmadığını sormuş ve "siyee" cevabını almıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=EPDX3INYG4Q
http://www.youtube.com/wa...mp;v=lueD4hprssk&NR=1

--spoiler--
kız : kaça kadar okudun?
seyfettin : ilkokul'u tam bitirdim! askere aldılar.
--spoiler--
izlenmemesi kayıp sayılmasa da, özellikle osman cavcı'nın performansıyla yaran bomba bir komedi filmidir. sonradan elemanı survivor 'da, dans yarışmasında vs gördükçe yüzünüzde ani bir tebessüme yol açabilir. aslında işlense bu tiplemeden sağlam bir dizi ve belki de devam filmi çıkabilirdi.
içi boş ama yine de güldüren filmdir. osman cavcıya bu film sayesinde bildiğin fan oldum. ha bir de grup vitaminin zonta şarkısı filme pek bir uymuştur.
sedef karakterindeki göt ile hafızalara kazınmış efsanevi bir film.
türkiye'nin en kült komedi filmidir.
asgari bütçeyle azami başarı bu olsa gerek. onlarca kez izleyip de bıkamadığım filmlerdendir.
türk televizyon tarihinin yitirilmiş fırsatlarından, efsane bir yapımdır.
dövmecinin alosunu aramayla koca yaz tatilini bitirmiş hurdacı şaban'ın oğlu. hamsi yazılı tişört giyer, altına da şort, kundura ve uzun çorap çekip aleme akar.
(bkz: sapitop)
hic bir zaman bastan sona izleyemedigim hep ortalarina denk geldigim turk filmidir. sahane bir film nerden aklima geldiyse sabah sabah.
ne zaman izlense baymayan geyik filmlerdendir.
efsanevi bir türk filmidir.

(bkz: dövmecinin alosu)

bilenler bilir.
troll olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. daha çok çalışması lazım.
bugün seri eksinin gözüne vuran yazardır.
fakem olduğunu düşündüğüm yazar. seyfo sen ben misin doğru söyle.
Elizabeth ve elenor adında iki sevgilisi olan seyfettindir.
Kendisinin beni hamile karısıyla aynı yatakta görmesini istediğim yazarımsı şey.
filmlere ilgisi olan 11.nesil kaliteli yazar.evet.
Gökyüzünde uçan balıktır.
tüm sözlük adına söylüyorum: çok komik yazar hahahaha.
övgünü aldın artık hesabını kapat arkadaş ya.
Portakal bahçeleri olan yazardır.

Ayrıca kara erol gibi biraz. L.a. confidental'daki Russell crowe gücü var bunda. Bana zarar vermesin diye arkadaş oldum kendisiyle.
Zeki demirkubuz'a öfke saçmış yazar.

Zeki yaşlandıkça be olm. Film ceksin sadece der gibi bakışları vardır.

Bu adam sinemacı ve tarihçidir.

Metin erksan'ın "bir sinemacı tarihi de iyi bilmelidir" lafına uyan bir şahsiyettir.
genellikle star tv de yaz başı ve yaz sonlarında yayınlanan, osman cavcı'nın oynadığı efsane film.

--spoiler--

hey kereviz açıl da kendimize bir içki söyleyelim.

--spoiler--
Geçmiş doğum günün kutlu olsun beynamaz dedirten yegane değerli arkadaş yazardır.
Kendine has üslubu olan bir filmdir seven tam sever bu filmi. bütçesi düşük olsada nerdeyse her sahnede güldürür veya tebessüm ettirir. Apayrı bir konusu olmasına rağmen benzer bütçe gülme oranı için.

(bkz: ada zombilerin düğünü)