1. 1.
    Afedersiniz ama cahildir. Ne yapsam da ak parti hükümetini eleştiriye tutsam diye uğraşır. Ulan zam geliyor tamam eyvallah da ona göre de maaşlara zam geliyor. Hade eyv.
    -10 ... verem eder geceler
  2. 2.
    eleştiri anlamını sadece olumsuz düşünen yazar beyanı. evet.
    1 ... nicke lan jello
  3. 3.
    Garip bir insandır.
    1 -1 ... verem eder geceler
  4. 4.
    hani nerede maaş zammı?
    durumun farkında olan akp'liler bir köşeye çekilip korkuyla bekliyorlar. çünkü krizin ucu onlara da dokundu. durumun farkında olmayanlar ise böyle saçmalıyor.
    1 ... metal muzik hocasi
  5. 5.
    Cahil falan değil sayın yazar. Zamlara tepki koymak'da hakkımız var. 16 Yılda bu ülkeye bir elin 5 parmağını geçmeyecek şekilde hizmet eden insanlara tepkimizi daima koyarız. Fikirlerimizi ve görüşlerimizi sunmakta özgürüz. Bundan 16 yıl önce dolar ne kadardı ?. Benzin ne kadardı ?. Bu adamlar ülkeye geldiği günden beri ülke asla geri dönüşü olmayan bir krize doğru gidiyor. Eğitim desen ülkenin hali belli. Eğitim sıralamasında 47.sıradayız. 16 Yılda 14 kez eğitim sistemini değiştirdi bu insanlar. Vergi kaçakçılığı yapıyorlar adaletsizlik yapıyorlar. Elbette hakkımızı savunacağız ve arayacağız !.
    ... iiiblacktoothiii
  6. 6.
    http://alkislarlayasiyoru...n-memnun-olan-vatandaslar

başlık sahibinin 1. derece yakınlarının bulundugu video.
    ... exlamabin
  7. 7.
    Vatan hayiniiiiii, 15 temmuz alçakları ve de hayinnndir. Laiklik elden gidiya mı gitmiya, en iyi laik bu iktidar hayinn.
    ... nagam