1. 1.
  Cahil falan değil sayın yazar. Zamlara tepki koymak'da hakkımız var. 16 Yılda bu ülkeye bir elin 5 parmağını geçmeyecek şekilde hizmet eden insanlara tepkimizi daima koyarız. Fikirlerimizi ve görüşlerimizi sunmakta özgürüz. Bundan 16 yıl önce dolar ne kadardı ?. Benzin ne kadardı ?. Bu adamlar ülkeye geldiği günden beri ülke asla geri dönüşü olmayan bir krize doğru gidiyor. Eğitim desen ülkenin hali belli. Eğitim sıralamasında 47.sıradayız. 16 Yılda 14 kez eğitim sistemini değiştirdi bu insanlar. Vergi kaçakçılığı yapıyorlar adaletsizlik yapıyorlar. Elbette hakkımızı savunacağız ve arayacağız !.
  1 ... iiiblacktoothiii
 2. 2.
  http://alkislarlayasiyoru...n-memnun-olan-vatandaslar

  başlık sahibinin 1. derece yakınlarının bulundugu video.
  ... munir bey
 3. 3.
  Vatan hayiniiiiii, 15 temmuz alçakları ve de hayinnndir. Laiklik elden gidiya mı gitmiya, en iyi laik bu iktidar hayinn.
  ... nagam
 4. 4.
  zamları eleştirmeyen insan diye bir başlık olmalıdır. zam tabiki yapılır ancak makul ve mantıklı şekilde. ürünlerin fiyatı artarken maaşlar da artmalıdır ki geçim sağlanabilsin.
  ... alara97
 5. 5.
  o zamandaki asgari ücret / o zamandaki fiyatlar
  günümüzdeki asgari ücret / günümüzdeki fiyatlar

  oranına bakılıyordur. Başlığı açan arkadaşın büyük bir anlamama sorunu vardır.
  ... aredrugsbadtho
 6. 6.
  eleştiriyorum kardeş, maaşlara yapılan zamcıkları eleştiriyorum.
  2 ... altan518
 7. 7.
  bordro mahkumudur. tabii ki eleştirecektir.
  ... usualsuspects
 8. 8.
  Çok değil asgari ücret 1600 lira iken, benzin 5 lirayı geçmemişti. Lakin şu an durum farklı. Kıssadan hisse ile, % 90 ve üzeri ülkenin alım gücünü ve ekonomi durumunu akaryakıttan basit bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Zihniyet önemli.
  10 ... universitemezunuaskdoktoru