1. 1.
  ağız burun dümdüz dalınası sevgilidir.

  filmlerden dizilerden duyduğu replikleri gündelik hayatına yansıtan sevgilidir o. o ne hindir ooo, o ne cindir ooo. zanneder ki harbiden elit takım böyle konuşuyor rutin hayatta, dizilerdeki o ünlüler falan hep gerçek hayatlarını yansıtıyorlar televizyona. be hey sevgili, ne kadar saf bi kişilik yapın var?

  tuncel kurtiz falan markette ''migros kartınız var mı'' diyen kasiyere; ''kredi kartı bankaya bağlılıktır yeğeeenn, market kartı ise sevgiden kör olmaktır'' diyor ya. kenan imirzalıoğlu, zeynep beşerler ile ayrılmış, ayrılırken ''sus, bir kelime daha etme, sakın bir söz daha söyleme. neden mi? çünkü inanırım..'' falan diye janti janti cümleler mi söyledi zannediyorsun hey beyazperde sevgilisi...

  benim gözümde bunu söyleyen sevgilinin yiğit özgür karikatüründeki şu adamdan hiçbir farkı yoktur. ahan da link sana [(img:#42739)]. zamana ihtiyacım var dediği an soracaksın dostum ''bi kendin gibi konuş bakıyım?'' diye. anında çıkartmazsa ağzındaki baklayı topum. sıkıldım artık, çok rutine bindi ilişkimiz, artık eskisi kadar sevmiyorum seni, benim için artık başka biri var vs vs... nasıl dökülüyor ağzından bak da gör..

  e daha ne zamanı istiyon o zaman? ne göt ağzı yapıyon bana? senin zamana değil, tertemiz bir ''siktir ol git o zaman'' küfrü yemeye ihtiyacın var bence. delirttin lan adamı gece gece, ütopik haline bile bu kadar sinirlendim, gerçekte söylesen mapus damlarında çürüyeceğiz demek ki...
  27 -3 ... keyif ehli
 2. 2.
  başka bir sevgiliye ihtiyacı olan sevgilidir, salıverin gitsin; gönlü yoktur sizde.
  4 ... kinix
 3. 3.
  zamanın göreceli bir kavram olduğunun bilincinde olan uyanık sevgilidir. yakaladığı yeni fırsatın eskisine tercih edilip edilemeyeceğini değerlendirecektir bu sürede.
  1 ... sarduri
 4. 4.
  üzen sevgilidir.
  1 ... the answer
 5. 5.
  Artık sevgilisinin kıskançlıklarından dolayı bıkmış ve düşünmeye ihtiyacı olandır.
  Doğruyu yapandır.
  2 -1 ... keskin sirke kupune zarar
 6. 6.
  "zamana bırakalım" demesi muhtemel sevgilidir. Can çekişen bir ilişkinin son çırpınışlarında hiç bir şey yapmadan sadece uzaktan öylece izlemektir. kendinde suç aramamak, ben bir şey yapmadım diyerek kendini savunmaya çalışıp, en büyük hatanın "ben bir şey yapmadım" diyerek ilişkiyi kendi ellerinle bitirdiğini itiraf etmek olduğunu bilmemektir.

  nazım hikmet' in de dediği gibi
  "önemli olan zamana bırakmak değil, zamanla bırakmamaktır
  şimdi bana geçen o zamanın unutulmaz sancısı kalır
  gittiğim eğer bensem söyle bana kimden gittim?
  sende yoktum zaten ben,
  ben yine bende bittim"

  zamana bırakmak hiç bir şeyi çözmez, bir ilişkiyi bitiremeyecek kadar korkak kişilerin ya da bir ilişkiyi sağlamlaştıramayacak kadar güvensiz kişilerin işidir.. ama asla gerçekten sevenlerin işi değildir.

  Edit:imlâ
  4 ... mecnuni
 7. 7.
  kendisine louis aragon dizeleriyle seslenilse çok etki bırakır. "sana bir şey söyleyeceğim sevgilim, zaman sensin"*
  1 ... jack torrance
 8. 8.
  ayrılma süresini uzatmaya, can çektirmeye çalışan sevgilidir. ya da gerçekten mantıklı düşünmek için zamana ihtiyacı olan sevgili dir. bilemeyiz.
  ... genetigidegistirilmisorganizma
 9. 9.
  bayide zaman kalmamış bi posta vereyim denebilir * *
  2 ... konstruktor
 10. 10.
  senden çok sıkıldım demenin başta bir şeklidir...
  2 ... lilith35