1. 1.
  düşünsenize. atıyorum 1970e falan gittiniz. babanız 18 yaşında. ve gelecekteki annenizle flört ediyor. bir şekilde onları ayırdınız. babanız akabinde başka bir hanımla cima etmeye başladı. ondan bir çocuğu oldu ve boşandı. daha sonra tekrar annenizle cima etmeye başladı. evlendiler ve ikinci çocukları sizsiniz. babanızın ilk eşinden olan lavuk, sizin gönül verdiğiniz hanımı gondikledi ve evlendiler.

  şimdi; 1970e gitmekte ki temel amacınız, bu boktan hayata hiç gelmemek için annenizle babanızı ayırıp sizi dünyaya getirmelerine engel olmaktı. ama daha kötüsüne neden oldunuz.

  fakat evde baba ve anneyle bir sohbet esnasında şunu öğrendiniz ki, eğer babanızla annenizin ayrılmasına sebep olmasaydınız aslında onlar zaten hayatlarını birleştirmeyi düşünmüyorlardı. ama sizin vesilenizle ayrıldıklarında birbirlerine ne kadar ihtiyaç duyduklarını tecrübe ettiler ve hayatlarını geç de olsa birleştirip sizi dünyaya getirdiler. ve babanızın ilk eşinden olan lavuk gelecek planları kurduğunuz hanfendiyi gondiklemiş oldu.

  ve aklınızda bir şey cereyan etti. atladığınız bir nokta vardı. geçmişe gidip engellemeye çalıştığınız babanız olan şahıs, sizden önce zamanda yolculuk edip, annenizden önce evlendiği hanfendiyle olan evliliğini engellemeye çalışıyor. ama başarılı olamıyor, ve olanlar oluyor. sizin hanfendiyi gondikleyen lavuk dünyaya geliyor.

  devamı haftaya. kıps.
  1 ... mike ehrmantraut