1. .
  (bkz: darbesever)
  5 -9 ... sex files
 2. .
  atatürkçü düşünceye sahip her insanın yaptığı ve yapacağı durumdur. fettullah'a para kazandıracağına, ülkemizin aydın kesmine para kazandıran kişidir. helal olsundur. işine gelmeyenler darbeci diyebilriler, o ayrı mesele. herkesin bakış açısı. ama ataürkümüz'ün yolundadırlar.
  4 -5 ... xeroquark
 3. .
  sosyal demokrat görünümlü darbe yanlısı. bu ülkede ben sosyal demokratım diyenin gönül rahatlığıyla okuyacağı gazete radikal dir.
  1 -2 ... vattafakizgoin10
 4. .
  (bkz: özgür irade)*
  1 ... legend of the stranger
 5. .
  (bkz: bulvar okumayıp da tan okuyan insan)
  2 ... roshen amcanin oglu sedat
 6. .
  (bkz: fanatik okumayip da fotomaç okuyan insan)
  ... xeroquark
 7. .
  zimbawe'de okul sahibi olamayacak kişidir. bakıyorum da bazı yobaz yazarcıklar darbe yanlısıdır, zengindir gibi klişeleri yine sıralamışlar. yahu darbeden nefret ederim darbeyi yapandan nefret ettiğim kadar, üniversite öğrencisiyim ve zengin falan da değilim. ama gerekirse sigara almıyorum o gün; cumhuriyet alıyorum. hayır nasıl bi doyumsuzluktur ulan sizin ki anlamadım gitti. ülkede iktidar yalakası olmayan 2-3 gazete kaldı, tv.lerin neredeyse %90'ı iktidar yalakası. e daha ne istiyorsunuz yahu. nedir bu doyumsuzluk. islamofaşist bir sistemin asla türkiye'ye gelmeyeceğini neden anlamamakta ısrar ediyorsunuz?
  2 -4 ... rakimalboga
 8. .
  her iki gazeteyi de okumak isteyen ancak parası sadece tekini almaya yeten insandır.
  -1 ... arabaciarabayatasget