bugün

Doğalı 19 yıl olmuş.Kimileri için az benim için fazlaca.Küçükken her şey güzeldi lay lay lom mutluyuz havaları.Gelsin oyunlar gitsin oyunlar.Ergenliğe geçtik onda da sorun yok.Yine bir dünyadan haberimiz yok.Ben büyüdüm havaları takılıyoruz.Cebimiz de harçlık.istediiğin gibi harca.Ders çalışmana gerek yok çünkü gelecek nedir hiç bir fikrin yok.Millet bir moda diye tutturmuş sen de onların peşinden.Bir de en ballısından bir sevgili var vıcık vıcık bir mesafe.Biz evleneceğiz havası vs vs.
Öyle böyle boştan geçti zaman ne kendine yön verebildin ne de geleceğine.Para harcarken hiç düşünmedin bu nasıl kaznılıyor.Hiç ders çalışmadın çünkü anne babanın seni okutmak için neler çektiğini bilmiyordun.Onlara karşı bir sorumluluk ta hissetmiyordun.Sonra mı ?
Yavaş yavaş girdin ya yetişkinler dünyasına hayat boktan naraları başladı.babandan anandan para istemeye utandın.Bir sorunun oldu söylemeye utandın.ilk kez bu kadar uzaklaştın evinden barkından özledin için sıkıldı ama ağlamaya utandın.Gelecek denen şey ne lanetmiş anladın.Kara kara düşündün.Para harcarken kara düşündün.Okuldan sonra iş bulamazsam dedin yine kara kara düşündün.Öyle ya da böyle düşünürken geçti zaman geçti ama ben bir şey anlayamadım.Anlayan?
tek bir şey kalıyor elimizde anılar. inanın bazen şu sözlükte efendi efendi trollük yapanlarla yaptığımız sohbetleri bile özlüyor insan. * * * * * * *
yanlış bir kabulle başlayan eksiltili cümle. Zaman ilerlemiyor; yaşlanan bizleriz. O hep burada.
güncel Önemli Başlıklar