1. 1.
  son birkaç aydır zaman gazetesi yayınının artık objektiflikten tamamen uzaklaşıp, ''kraldan çok kralcı'' yaklaşımı ile sadece akp'yi savunma kompleksine girmesidir. öyle haberler, yorumlar okuyoruzki, şaşırmamak elde değil, hele okuyucu yorumlarında bir aykırı sese rastlanılmaması çok düşündürücü. akp.org.tr nin zaman.com.tr'ye yönlendirilmesi çok yerinde olur. zaman cemaatine göre türkiye'de herşey toz pembe, halk mutluluktan yerden bir metre yüksekte seyrediyor, tek sorun ulusal-laikçi tayfası. bir zamanlar abonesi olduğum bir gazete olarak yaygaracı ulusal-laikçi tayfasından nefret ettiğim gibi sizden de nefret ediyorum. hepinizin siyaseti başınıza çalınsın.
  6 -3 ... bardagin dolu tarafi
 2. 2.
  her ne kadar fethullah gülen cemmatine bağlı da olsa, zaman gazetesi bir dönem gerçekten okunabilecek türden bir gazeteydi... yazarları da olabildiğince objektifti, ancak, artık gerçekten objektiflik kavramından çok uzaklaşmıştır...

  tanım: son dönemde doğruluğu tartışılmaz önerme...
  4 -1 ... paleface
 3. 3.
  --spoiler--
  son birkaç aydır zaman gazetesi yayınının artık objektiflikten tamamen uzaklaşıp ...
  --spoiler--

  ne zaman objektifti ki ??
  4 -2 ... arkun
 4. 4.
  cumhuriyet gazetesinin chp'nin yayın organı olmasından farksız bir durumdur. garipsenecek bir olay değildir.

  bu gezegende para konuşur, herkes çıkar peşindedir. yoksa kimse laiklik, demokrasi, din uğruna kendini bu şekilde kaypak durumlara düşürmez, bu kavramlara gönülden bağlı vatandaşı kendi safına çekip kandırmaya çalışmaz.
  4 -4 ... peyderpey
 5. 5.
  gazetenin bir kaç yıldır içinde olduğu 'cemaat dışına da hitap etme' gayretini suya düşürecek yakınlaşma. böyle bir şey varsa tabi ki. zira zaman gazetesi son yıllarda gerek yazarlarıyla gerek haftasonu ekleriyle cemaat dışından da beğenilmeye başlanmıştı. bu tür hareketler onu tekrar 'bir kesimin gazetesi' yapar.
  1 ... nikim yok benim
 6. 6.
  yanlış tespittir. zaman gazetesi cemaatinin yayın organıdır. sam amca başka bir partiyi desteklemelerini işaret ettiğinde akp den yüz çevirecek elde eski dost yeni şafak kalacaktır.
  1 -1 ... sıpa
 7. 7.
  zaman gazetesini eleştiriyordum, akpartiyi de eleştiriyordum, ayrı ayrı uğraşmayım bir taşla iki kuş vurayım zihniyeti.
  2 -3 ... simsiyah
 8. 8.
  kimin yayın organı olsun denilesi durum.tabi ki akp'nin olacak.birçok gazetenin yaptığı işte bu değil midir?akp'yi eleştirebilen 3,5 gazete vardır.gerisi zaten fostur.öyle 25ykr luk gazete okursan bu ülkede bilgilenemessin dedirtecek durumdur.
  ... korn
 9. 9.
  donemsel bir durumdur. yoksa bir gazeteyi kendi yayın organı haline getirmek sol siyasetin, hatta totaliter sol siyasetin yontemidir. ha ulus gazetesi, ha cumhuriyet gazetesi, ha pravda.
  ... williamhowardtaft
 10. 10.
  akepe'nin kalınbağırsağı.
  2 ... annabell lee