bugün

millet aç aç de, gülşenin konserine para akıt, hafsat sonu vuır patlasın çal oynasın , sigaralar üfür üfür
eeeee cenabı Allahın tokadı da böyle gelir işte.
ecevit.
SELA GELiYOR.
bir takım orospu çocukarını getirir aklıma.
her mesele hakkında mutlaka bir fikri olan, ama aklı olmayan orospu çocuklarını.

ve artık devletin milleti kucağa almaması gerektiğinin gerçeği... ama nafile.
sunturlu bir küfürden başka ne olabilir.
Sigarayı bıraksam? Aslında Grande boy kahve içmeye gerek yok Tall alayım.
Marketlerde ve özel sektörde başlayan fiyat güncelleme çabası gelmektedir. Müşteri ilişkilerinde olamadıkları dakikliği, gazetelerde yayınlanmasının ardından 00:01'de hayata geçirmek için yarışırlar.
malum partiden para kazanan, çıkarları doğrultusunda ülkesini satan, ülke topraklarını araplara peşkeş çeken, atatürk düşmanlığı yaparak kin ve nefret oluşturmaya çalışan, çocuklarını araplara pazarlayan, süzme, katıksız, orrrrrrospu çocukları ilk akla gelenler arasında olmasıdır. bu orrrrrrropu çocuklarını gebertirken saniye düşünmemek gerekiyor.
Küfür geliyor benim aklıma. AKP'den önce küfürden nefret ederdim ben. Sütmüşüm harbiden.
Hâlâ akıl sağlığım yerinde mi onu bile bilmiyorum ki.
154 japon yeni...
Akp=rte.
Ne diyordu şair? Acısa da öldürmez.
Daima Levent Kırca'nın "zamcık" skeci aklıma gelir öncelikle. Rahmetli zamlara iyi koyardı, evet.*
Dün hepsini kredi kartı borcuna yatırdığım maaşım.
Her yere yürüyerek gidebileceğim, 10-20 bin nüfuslu bir ilçe merkezine taşınmak.
Hatta mümkünse küçük bahçeli bir eve.

Yakıt zammından, bundan kaynaklanacak market zamlarından minimum etkilenmek için.
100 bin nüfuslu şehirde bile istanbul pahalılığı yaşayacağız yoksa.
görsel

Borcu o alacak faturayı biz ödeyeceğiz.
Geleceğimin bir yıldız gibi kayışı.
maaşım.
Kudüs düşmedi yaa lpgli olmadık ya aklıma bunlar geliyor.
Süleyman soylu ohhh ohhh.
Bundan sonra sela gelir benim aklıma.

Sela okunurken yine mi geçirdiler diye ekşi sözlüğe bakarım.
bildim bileli hiçbir şeyden etkilenmeyip kendisini 10kr sabitlediği halde fazla satılan sakızlar.
zamcık

30 kuruş zam

emekliler

benim aklıma gelenler bunlar.
Şu an akla gelen her ürün olabilir. Tanrım sen bizi zamın şerrinden koru. Amen.