bugün

bak güzel kardeşim,
ben amerika birleşik devletleri deniz kuvvetlerinden albay george blackstone. şu an kuzey buz denizinin tam 247 metre altında bir denizaltıdayım. burada ne halt yiyorsun diye sorarsan tanrının belası rusları izliyoruz. senin de anlayacağın üzere burada çok sıkılıyordum. neyse ki yüksek teknolojimiz sayesinde buradan internete girmeye başladım. tabi hemen türkçe öğrenip inci yi keşfetmem uzun sürmedi. o sıkıcı ve bitmek bilmeyen günler artık benim için geride kalmıştı. ta ki senin o sikindirik entrylerini görene kadar. bak ahbap, zaten sinirli bir adamım bir de senin açtığın başlıkları görünce iyice dellendim. ve birgün sinirden kafamı duvarlara, aletlere vururken yanlışlıkla lanet olası torpidoyu ateşledim. sen o torpido git bir balina sürüsüne çarp... şu an ağlıyorum feriştahını s*ktiğimin şerefsizi. bak a*ına koduğum, bu balina türünün nesli zaten tehlikedeymiş senin yüzünden bir de ben toplu katliam yaptım. bunun sorumlusu tamamen sensin. buradaki görevimiz biter bitmez, ne pahasına olursa olsun seni bulacağım ve götünde 40 tane torpil patlacağım or*spu çocuğu.

şeklinde olma ihtimali olmayan sesleniştir.

edit: arkadaşlar eksi verdiğiniz zaman zall bunu görüp sizi terfi ettirmiyor. yeter artık vurmayın yahu.
gayet sitemkar sesleniştir.

sevgili sözlük yazarları;

ne hayallerim, ne umutlarım vardı bu sözlük işine girerken. bir bilgi yuvası olacak, her türlü kültürel, entelektürel araştırmaların yegane referansı olacaktı. her yerde akademik çalışmalarıyla bir cezibe merkezi olacaktı.

oysa siz ne yaptınız?

am bir yandan, göt öbür yandan yarrak kürek muhabbetler yaptınız. abazanlığınızla, o her yerde saçtığınız testesteronlarınız hayallerimi yıktınız.
ağzınıza sıçayım.
yazıklar olsun.

bak halen bakire kız diyor. yeter ulan.

saygılar.
zall.
arkadaşlar iyi geceler. hazır böyle bir başlık açılmışken, kafamda tasarladığım yeni bir uygulama için sizlerin fikrini almak istiyorum. artık bundan sonra girdiğiniz her entry karşılığında size ödeme yapmayı düşünüyorum. bunu entry başına 5 tl olarak düşündüm. nitekim reklamlardan falan deli para kırıyoruz ve bu paranın bi kısmını sizinle paylaşmak istiyorum. ne dersiniz?

saygılar.....................................................................................................................................................................................................(zall, 03.08.2012 03:50)

5. gece gece beni sevindirmiş sesleniştir
arkadaşlar düzeldi.
#16404580 entrynin gerçekleşmesi için beklenen sesleniş.
"Şimdi ben buraya neden çıktım.."diye başlar.
amk reklamlarını bir tıklayın ya. zaten kendini yazar sanan sizlerden başka kimse ziyaret etmiyor amk sözlüğünü. açız aç. karım terketti zaten. salça eskisi gibi pes atmyor. fakirlik farklı amk. yeni kampanyalar düzenliyoruz. tık başına 20 tık 2 karma yapacak. hadi bakalım kankeytalar görelim sizi..
güncel Önemli Başlıklar