bugün

zall'ın askerlikten kaçmak için * okuyor numarası yapması, vicdani retçi olduğu gerçeğinin ortaya çıkması ile yapılan eylem.
Benim için uludag sözlük bitmiştir, bundan sonra da sözlüğe gelmem.
-one minute. açıklayabilirim.

(bkz: one minute)
sözlüğü terk edip gidip kollarına atılmakla son bulacak iş.

(bkz: zall işini biliyorsun allahsız) *
tanımayanlar için, tipini beğenmeme sonra da sözlüğü terk etme şeklinde kendini gösteren eylem.

hamiş: hiç böyle beklemiyorduk. senin benim gibi insanmış.
zall'ın kendisini deşifre etmesinden sonra, bazı yazarların, büyüsünü yitiren sözlüğü terk etmesidir.

bunu yapmayacaktın zall, van minutla falan açıklayamazsın, bak ortalık karıştı, ya bırak allah aşkına ya...
saçmalıktır. hiçbirimiz fikirlerimiz moderasyondaki insanlarla örtüşüyor diye bu sitede yazmıyoruz. bu siteye yazı yazmak zall'a destek veriyoruz anlamına gelmiyor. sonuçta farklı birçok görüşün birarada bulunduğu bir ortamda, sözlüğü bırakmak için kelimenin tam anlamıyla boktan bir nedendir.
askerliğin isteyerek değil de zorla yaptırılması, askerliği yapmak istemeyen kişilerin zorla askere alınmasını gerektirdiği için askere gitmemek adına okuyor numarası yapan zall adlı kişiye hak verip yapmak istemeyeceğim eylem.
(bkz: hiçbir şey eskisi gibi olmicak aq)
+ben gidiyorum abi!
-hayırdır deli nereye?
+lan zall hic bekledigim gibi çıkmadı!
-ne bekliyordun lan allahsız!!
+abi ben üçgen vücud falan bekliyordum. küstüm.
-deliii??????
+gerçekler acıdır abi...
- evladım bu ne? sen bunca nanoteknolojiye rağmen internette ne geziyosun?
- patron. arada bi.. eeeh. sikeri.. sikerimuvi. şey..
- beni de uçurmuşsun hem. şimdi sıra bende
- van minüt. hayır.
- ...
- 'siliksiniz' ha. iletişim/bir derdim var..
sözlüğe bidaha girmem. benim icin sözlük bitmiştir...gibi sonradan açiklama yapmaktır
(bkz: davos)
zall ın ropörtajından önce sözlüğü terk etmekten daha iyi olan eylemler bütünü.
amerikancı ve kapitalist olduğunu açıklaması üzerine ulusalcı yazarların tepki koymasıdır.

(bkz: şakayla karışık söylemek)
(bkz: çılgın zall)
(bkz: davos)