bugün

açık seçik önümüzde duran gerçektir. bi ara dingilin biri bana mesaj atıp karının adı mı la irade söyle de onu da hoplatayım dedi. tabi imlası bu kadar düzgün değil bu yarrraamın kurma kolunun da ben düzelttim. ben bu mesajı şikayet ettim pek adetim değildir ama bu sığırın kollanıp kollanmadığını anlamak için ispiyonladım. sonuç; hiç bi bok olmadı.

geçelim; çaylaklıktan çıktıktan sonra buna sağlam bi ayar verdim ben. başlığı söylemeyeceğim. anında silindi zaten. sonra gene ben çaylak oldum. bu tosuncuk sanırım mod abilerine bağa sövüyo, götüme hakaret ediyoy diye beni 5 yaşında çocuk gibi şikeyet etmiş anında çaylak oldum.

burada zall'a soruyorum. sözlüğü yönetmek demek böyle pespayeliklere sessiz kalmak mı demek? sözlüğü kurup yunan mitolojisindeki zeus gibi tepeye çekilip insanların birbirini yemesini mi izlemek gerek? haksızlık yapanlardan kim hesap soracak. alayı liseli olan sözlük yazarları mı? toplasan şurada modlara agresyon yapabilecek 3 4 kişi ancak çıkar. onları da çaylak yapıp, slik yapıp sesini kısıyorlar.

daha önce aziz yıldırım ile ilgili başlığımı sol frameden kaldırdı modun biri. bir derdim var'da hala duruyor zall bakabilirsin cevaplara. bi yanlışlık olmuş yae pardon dedi senin atadığın bu modlar.

onu geç nick altımdan antikaw militarist denilen format tecavüzcüsü mal diyor entry silindi deniyor gene bi bok olduğu yok. antikaw format sikemeye devam ediyor.

saldıray nickli bi tane ergen var sözlükte nick altından bana alenen orospu çocuğu dedi ben içinde orospu çocuğu geçen bi entry girdim diye çaylak oldum ama bu elemana bi bok olmadı.

evet zall bu mu mod luk? bu mu sözlükte herkese eşit mesafede olması gereken insanlar. bunlar mı? sen susmaya devam et. sustukça sözlüğün sonuna şahitlik edeceksin. bunlara ses etmediğin sürece bu sözlük bir gün bi yerde patlayacak.

hadi selametle.
rezil yazarların sözlüğe alınmasının yanında, mod başarısızlığı hafif kalır.
hala yarrak kürek hesaplarla ortaya çıkan karma sıfatı üzerinden laf sokmaya çalışan ergenlerin kabullenemediği başarısızlıktır. bir kere de parmağımı götüne sokma da işaret ettiğim yere bak. evet.
karma sıfatı değil, gerçek anlamda rezil olanlar için söylenmiş sözdür. asıl bunu yanlış anlayan ruhu ergen insan söylemidir.
fikir muhendisi fikri'nin tek mantıklı fikridir bu tespit.evet.
zall, akıllı yönet sözlüğü.
(bkz: fikir muhendisi fikri ye sahip çıkalım)
(bkz: dedeye sahip çıkalım)
su götürmez gerçek.
son demlerde iyice dikkat çekmeye başlamıştır.
beni seçmediğinden kabbak gibi ortadadır. seç abicim beni ya bi seç yaa.
benim gibi bir yazarın 3 kere çaylak olmasına sebep olmuştur.
https://eksisozluk.com/entry/72146037
liyakata önem vermediğindendir.
Yalniz bu ezikligi ekside dile getirmek. Anladik eksicisin. Suradan bir nutella alir misin?