bugün

pesin not: uludağ sözlük android uygulamasında aramaya inanamadigim için böyle bir başlık varsa affola.
tanım : efenim zall başkanın yengemize kızıp tümden Sözlüğü kapatması durumudur.
akıllara yiğit özgür karikatürünü getirir ki zall a uyarlanmış şekli şöyledir; zall (z) yenge (y)
y: aşkım bu düğme ne? ( düğmeye bastı basacak şekilde parmak üzerinde)
z: (panik halde) dur sakin basma! koca Sözlüğü tek düğmeye bağlamak
y: (trip) aman iyi basmadik ne kıymetli düğmen varmış artık neyin düğmesiyse...
z: hayatım sözlük... binlerce üye. ...
y: hadi hadi bırak sözlükmüş.
z:hinisini sktiğiminin.
bamm!! 404 not found
bu diyalog sonucunda anlayacağınız o ki dünyanın neresinde olursanız olun, ister zall olun ister mark o tribi yer canınızdan bezersiniz arkadaş. nitekim mark da facebook u bi karı uğruna açmadi mi?
benin deceklerim bu kadan hadi hayirli işler. .
sahit olmayi istedigin olaydir.koca zall be sende mi. ahahaha. yok artik daha neler. zall?. Ne yani sendemi?. Tas firinlik noldu?. *
sözlüğü duvara çarpmasından iyidir.
Arda'dan ilham alıp kızdığı için değil sevdiği için sözlüğü sevgilisine kapatmalı, sadece onun ve kendisinin entrylerinin yer aldığı bir sözlük yaşatmalıdır.

(bkz: sevgilisi için sinema salonu kapatan erkek)
(bkz: trip attack)
gavura kızıp oruç bozmak.
kız arkadaşına kızarken fotoğrafı yoksa inanılmaması gerekir.
Sözlük ahalisini üzecek durum.

Önce bir kız arkadaşı olmalıdır entrysi girmek isterdim ama günüm de değilim kusura bakma zall.
japonyada kız arkadaşına kızıp sikini kesen genç haberlerini anımsatmıştır.
rahat olun beyler yapmayacakmış öyle bir şey, asla kızdırmayacağım onu. *
olasılıklar dahilindedir. bir sabah sözlüğün girişinde "yok sözlük mözlük kapadım" diye bir yazı görebiliriz. en kötü ihtimal ise kız arkadaşının terk etmesi. depresyona gireceği için sittin sene açılmaz o sözlük. girişinde de güllerle yazılmış "ben seni çok sevmiştim sen bana neden böyle yaptın" yazısı ile karşılaşabiliriz.
yengenin hatasıdır.*
güncel Önemli Başlıklar