bugün

Şüphesiz ki az önce farkettiğim realite. yani demiş ki top benim, saha benim. bizlerinki bir günde 1000-2000 puan düşsün. ismail beyefendininki 953'den 1899'a çıksın. yo dostum yoo.

görsel
(bkz: böyle şeylere gerek yok zall)
sonra vay efem sözlüğü 15 dakka kapatıyorum. yer miyiz lan bunları biz. hepsi illuminatik oyun bunların. yalnız tengire iyi koymuş. haha.
görsel
iSMAiL SANA TEK BiR SORU SORACAĞIM: GERÇEKTEN YAPTIN MI BUNU GÖZLERiMiN iÇiNE BAK VE SÖYLE?
Top benim mi demiş? Terbiyesiz.
Hain zall benim karmamı alıp kendisine eklemiş. Kınıyoruz!!!
yakında çıkacak olan uluzallcoin e hazırlık yapıyordur.
hadi gene iyisiniz.
herkeş karmasına göre nemalanacak bu coin den.
karma felsefesine inanmayan birisinin yapabileceği bir iştir. yerli ve milli "eden, bulur", "bugün bana yarın sana", "kimsenin ahı kimsede kalmaz" vs. bunlara da inanmıyor demek ki.
karma puanı hesaplamada değişiklik yapmadım. ama verilen oylamaların kayıtlarında eksiklik olduğunu görüyorum.

kendime özel bişey yapmadım tabi ki.
bizimle dalga geçilirken de bu kadar çabuk tepki versen zall. bak gerçekten incindim şimdi.
yazarların verdiği emeklere çökmesi olayıdır. hak edilmiş kazanılmış başarıların geri alındığı nerede görülmüş.
Başlığı okuyana kadar haberim yoktu. Şaka maka benim de 4 bin küsür karma uçmuş ya. Üzdü.

Selvi boylum al yazmalımdaki gibi,

Karma neydi karma emekti . Yada öyle bir şeydi.
şaka maka 14 yıllık sözlükçüyüm zall bi konuda açıklama yaptıysa ben tırsarım. bu karma olayı gerçekten bu kadar önemli mi de zall entry girdi?
sikerim karmanızı demiştir iyi yapmıştır. bana giren çıkan yok nasılsa.
bu karmanın, karmakarışık olduğu anlaşılıyor.
okuldayken karma dendiğinde aklımıza karma aşı gelirdi.
Bir kaç kere profil resmini değiştirmeyi planlamak için girdiğimde bakmıştım karmama,onun dışında merak edip bakmadım bile.Buraya çoğunlukla şamata yapmak için giriyorum.Bazen de stres atmak için.