bugün

yakışmayan söylemi yapmış sözlük sahibidir.
kaynaksız iddia.
bir yazarı sözlükten ışık hızı ile soğutan söylemdir.
insanları siyasi seçimine göre yargılayan sığırları göstermiştir. bence zall o açıklamaları yaparken haklıydı. zaten dinlemişsinizdir, oyum hdp'ye değil ak partinin iktidar olmamasınadır dedi. yani bizler gibi temsili oy verecek selahattin başkana.
akp almasın ne akp referandumla yine alır alacağını. teröriste oy vereni anlamıyorum anlamayacağım.
şaşırtmıştır.
yakında dağa çıkacağını da açıklayabilir. sürpriz olmamalıdır.
kaynağı belirtilmemiş olan asılsız iddia. (bkz: kaynak olarak göt)
zall'ın da sözlüğünün de amına koyim şeklinde cevap verilen açıklama. sil lan hesabımı terörist destekçisi ipne.
ak trollerin algı çalışması. buradan acaba bir iki salak kandırır mıyız çabası.

he zall'ı tanımıyorduk biz de koşa koşa hdp'ye verecektik.

(bkz: mal yemin ediyorum geri zekalı bu çocuk).
sadece ak trollerin gördüğü açıklamadır. gözünüze bir şey diyecekken vaz geçtim göz kutsaldır.

lan geri zekalı troller. adam olay tvye çıkacağı zaman gelişmelerden duyuruyor ve bir sürü fanatiği takip ediyor. yok böyle bir şey.

şimdi siktirin gidin salak herifler.
güvenilir bir kaynak gösterilirse çok iyi vakit geçirmeme rağmen sözlükten defolup gideceğim haberdir.
bu zall'ı da amma büyüttünüz kime oy verirse versin beyler bayanlar.

o cahil diye küçümsenen çiftçiden, aşağılanan köylü'den ya da metropoldeki beyaz yakalı dalkavuklulardan ne farkı var ki.

kime oy verirse versin dediğim açıklama olmuştur.

terörist sevici ise eğer insan hdp'ye oy gayet verebilir şaşılacak durum yoktur.
(bkz: yapma be zall).
zikimden aşa kasımpaşa.
adamsın zall .
doğruysa eğer heval zall gerekeni olması gerektiği gibi yapmıştır.
sözlükte bu kadar hırçın ve nefret söylemi içinde hdp'ye saldıran mahluk varken böyle bir açıklamada bulunması güzeldir.
zall'lığını göstermiş zallim kişinin beyanı.
PKK'nın siyasi yapılanması ile panpa olması bizleri derinden uzmustur. AKP'ye tepki olarak MHP'ye oy vermesi beklenirken yaptığı açıkça provakasyondur.
hdp'ye oy vermeyeceğim ama eğer doğruysa ırkçıların sözlüğü terk etmelerine yol açacağından dolayı güzel bir haberdir.
ben olsam bur dakika daha sözlükte durmam. hadi durmayın.
internetten aldım güvenemiyorum da bok da çıkabilir.
http://m.uludagsozluk.com/e/27624532/
Ilk benim açıkladığım gerçektir.
zalldan açıklama bekliyoruz, evet zall söz sende.
Zall bundan sonra yola hevallerle devam edecektir o zaman.
Tamamen gerçektir, zira ilk ben söyledim ilk ben.