bugün

diğer tüm sözlüklerde uludağ başlığı altında bahsi geçmiş, doğruluğu kanıtlanamamış, olabilme ihtimali yüksek durumdur. sonuç olarak bu adam buradan para kazanıyor ve ne kadar polemik, yazar o kadar paradır herhal.

edit: ulan zall bunu yapıyor demiyorum. Diğer sözlükleri takip edenler bu iddia ile ilgili bir şeyler mutlaka okumuşlardır. O yüzden kaynağı kendi götü olanlar, popolarına sahip çıksındır.
zall'ın işi-gücü olmadığını gösteren bi hareket olur.
(bkz: zall ın aslında onlarca yazar olması) *
(bkz: kıçımın iftiharla sunması)

edit: yapıyorsa eğer kişinin, kıçımın iftiharla sunması şeklinde ortaya çıkardığı fakelerdir.
(bkz: hepimiz zallız)
Saat 01:00' a kadar gerçekci olmadığını düşündüm durumdu.

Zall hiç yakışmıyor, birde dalga geçiyorsun ama: #4664398 . Ayıp!

Edit: bu entry numarası tam 01:00' de bluevelve tarafından yazılmıştı ama yok! Neyse bakalım.
(bkz: zall ın gerçekte peder zickler olması)
(bkz: zall ın şizofren olması)*
yıllardır takip ettiğim sözlükte bir tane bile zall nickiyle yazılmış bir entry görememem sonucu şüpheye düştüğüm durum. yıllar öncesinden kalma yazıları mevcuttur. fakat son yıllarda yazmamaktadır. sözlük benim olsa ne olursa olsun hergün bir kaç entry girerim. bu adam hem sözlüğün sahibi hem de yıllardır yazmamakta. yoksa sevgili trollerimizden birisi zall la aynı ip adresinden mi sözlüğe bağlanmaktadır.
bazı trollerin ortalığı iyice karıştırmalarına rağmen hesaplarının silinmemesi düşündürücüdür...
--spoiler--
bak beyim sana iki cift lafim var,Koskoca adamsın, paran var, pulun var, binlerce kişi çalışıyor emrinde Yakışırmı sana ekmekle oynamak..? Yakışırmı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak..? Ama nasıl yakışmasın ki Sen değilmisin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören, anlıyormusun beyim bu çocuklar bir birlerini seviyor.. Ama ben boşuna konuşuyorum, sevgiyi tanımayan adama sevgiyi anlatmaya çalışıyorum.. Sen büyük patron, milyarder, para babası, fabrika sahibi Saim Bey Sen mi büyüksün Hayır Ben büyüğüm, Ben Yaşar Usta, Sen benim yanımda bir hiçsin anlıyormusun, bir hiç, gözümde pul kadar bile değerin yok ama şunu iyi bil !.. Ne oğluma nede gelinime birşey yapamıyacaksın, Yıkamıyacaksın, Dağıtamıyacaksın, mağlup edemiyeceksin bizi çünkü bizler bir birimize para pul ile değil sevgiyle bağlıyız. Bizler birbirimizi seviyoruz, Biz bir aileyiz, biz bir güzel aileyiz ve bunu yıkmaya senin gücün yetermi sanıyorsun. Dokunma artık aileme dokunma çocuklarıma, dokunma oğluma, dokunma gelinime.. Eğer onların kılına zarar gelirse, Ben, Ömründe bir karınca bile incitmemiş olan ben Yaşar usta ! Hiç düşünmeden çeker vururum seni Anlıyormusun, vururum ve dönüp arkama bakmam bile...
--spoiler--
(bkz: kafayı zall ile bozmak)
(bkz: zall bir efsane) * *
fake hesap alıp birşeyler yazmak hadi neyse de, trollük yapmak başka bir mevzudur.
(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
(bkz: uludağ sözlük e cumhurbaşkanına hakaret ten dava)
(bkz: zall ın trollere maaş ödemesi/#13732716)
sözlük sahibinden beklenmeyen davranış biçimidir.
ama ama ama...
kendi hesabıyla yazamayan birisi acaba başka hesapla yazıyor mu diye de düşünmüyor değilim.
belki de zall nickinin altında eziliyor çocuk.
bilemiyorum ama var böyle şeyler hayatta.
(bkz: zall)
çaylak olmasına yada sözlükten silinmesine neden olacak davranıştır.
güncel Önemli Başlıklar