bugün

merak uyandırmıştır.

benim bildiğim zall pek etliye sütlüye dokunmaz, banka cüzdanını işletir, para sayar, arada kod falan yazar. öyle siyasi bir entrysine, eleştirisine allah var denk gelmedim bunca senedir.

ne dedi de hakaret etti acaba?

ne demiş olabilir?

bilen/gören varsa yazsın lütfen.
büyük terbiyesizliktir, o kişiyi tanımıyorum ama inşallah hapse atarlar, diğer terbiyesizlere de ibret olur.

kimse cumhurbaşkanı'na, devlet büyüklerimize, dine, müslümanlığa küfür edemez, burası muz cumhuriyeti değildir.

edit: şimdi mesaj atıp uyaranlar oldu, neymiş efendim zall sözlüğün sahibiymiş dikkatli olunmalıymış, hayır efendim bu ülkenin cumhurbaşkanı'na kimse hakaret edemez, bırak sözlüğü ne sahibi olursan ol ipten alamazlar adamı.

(bkz: idam şart)
(bkz: asın bunu)
sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakabilir vakalarından biri ona patlamış olabilir.
tek başına zall yargılanmamalıdır, onunla birlikte işini düzgün yapmayan mod lar da yargılanıp idam edilmelidir.

(bkz: kimsiniz lan siz)
(bkz: fikirtepe çocuğuyuz)
(bkz: herkez akıllı olsun)
merak ettirmiştir.
zall'ın kodese tıkılmasını gerektiren hadise. kodeste nallar dikildikten sonra da tabutun tahtaları giydirilmelidir.

şaka maka, nettin zall'ım adam, nasıl kıydın reise?
Uludağ Sözlük Admini Zall "Cumhurbaşkanına Hakaret" Sebebiyle Duruşmaya Gidecek

http://www.sozlukhaber.com/h/8064/
acaba ne demiş dedirten, aynı zamanda insanı şaşırtan, acaba biz de yapsak bize de dava açarlar mı sorusunu akla getiren ilgi çekici başkaldırı..
"kuzenim yazmış" şeklinde savunma gerektirecek hakarettir.
iftiradır.
ağır hakarettir hem de. tez elden asılmalıdır zall.

(bkz: 6 mayıs 2014 zall ın asılması)
savas demiş olabilir. gavat dese durum vahimdi ama savas dediği için sözlü uyarı almak daha açıkca azar işitmek için cumhurbaşkanlığına gitmiş olabilir. az önce önünden geçerken kapıdan bir tane beyaz 2008 model fiesta giriyordu sanırım o zall olsa gerek. yoksa öyle arabaları kapının önünden geçirmezler. fakir fakir gitti ya la..
nasıl bir şey dediyse artık o gün bugündür twitter'da telafi etmeye çalışıyor. evet.
serkan inci gibi 180 derece dönmese bari.