1. ?.
    lan o kadar zamandır yazıyoruz falan, kimi arkadaşlar kimi şehirlerde zirveler düzenliyor gerekirse çepten para döküyorlar ortama.
    ee?
    zall efendi hiç sesin solugun çıkmıyo lan bu adamlar genç eğleniyolar falan bu hesaplar nasıl ödenir bu değirmenin suyu nerden akar, tabi reklam paralarıyla hovardalıgın kralını yaparsın.

hakkımız olani istiyoruz olm yazarların şehirlerinde zirve düzenle reklam paralarıyla agalıgını göster rakı aç masaya az bi paylaşımcı ol, bu kadar hep bana hep bana olmaz ki.

nerde gecenlerde vodafone dan aldıgın reklamın parası, bilerek cevap hakkı doğuracak şekilde yazıyorum ki, bi organizasyon yap aleme götür gençleri.

tanım bekleyenlere gelsin, sözlük sahibinin bütün parayı cebellezi edip sakız dahi ısmarlamadığı yazarların isyan öncesi ılımlı yaklaşım cümlesidir.
    4 -1 ... cok gicik yaa
  2. ?.
    uludağ sözlüğe dolayısıyla zall'a sayemizde o kadar popülerlik ve buna bağlı olarak para kazandıran biz yazarlara teşekkür mahiyetinde bir zirve düzenlemesini isteyen yazar söylemi.

harbiden zall hep ben hep ben olmaz; 'arkadaşlar zekanıza, ellerinize sağlık' de bir-iki bira ısmarla be, ayıptır lan.
    1 ... buny
  3. ?.
    (bkz: zall bizi diskoya gotur)
    ... coskun373
  4. 1.
    harbiden koskoca sözlük sahibi olmuşsun, reklam falan derken paranın anasıyla ilişki kurmuşsun, gel gör ki pinti adammışsın zall. yap bir güzellik gençlere, kapat şöyle güzel bir mekan. gerisini biz hallederiz.

(bkz: zall bir büyük açtır masaya).

(bkz: zall çık masaya eğlendir bizi).
    1 ... kapagini bulan tencere
  5. 2.
    "bana bür orta şekerli" diyesim geldi birden.
    ... beerrrdush
  6. 3.
    (bkz: sözlük yazarlarını galeyana getirmek)

tabiki haklı bir galeyandır bu, hakedene hakettiğini vermek lazım.
    ... dahasidawar