bugün

sözlükte, zall'dan hoşlanmayanların oluşturduğu kesimdir. sözlüğün başlık ve içerik anlamında bir işlevi olmadığını, buraya yazmanın da aslında bir amacı olmadığını düşündüğüm için böyle bir girdi yazmış bulunuyorum. amacım kesinlikle troll'lük değil ki yapamam zaten. diğer yandan, buradaki fasişt/akp troll'lerinin neler yazdığını görmeye geliyorum, girdilerle pek bir alakam da yok.

hele bir de ekşi'deki gibi şuraya "sorunsal" diye başlık açılıyor ya, yemin ediyorum ilkokul çocuğu izlenimi uyandırıyorsunuz. ne zaman bir entry girmeye kalksam ya mesajla saçma sapan cevaplar geliyor ya da eksileniyor. hoş eksilenmek sikimde değil de ortamın kalitesini, siyasal yapısını belli ediyor. ulan bir sözlükte tanım olarak "defol beee" yazılır mı lan? hadi yazan sığır, denetleyen de mi yok bu girdileri?

sonra yok inci boş, ekşi elitist. elitist ne demek sen biliyon mu acaba? yaşının sayısı kadar kitap okumuş musun liseli? incideki kıvrak zekanın, ekşideki okumuşluğun, edebiyatın onda biri yok şurada.

futbol takımı olsa en çok bal ligine çıkar, orada da düşmemeye oynar. bal ligi (bölgesel amatör lig) hemen seksli bi şeyler çağrıştırmasın size.

neyse konu uzamasın, yds çalışmam lazım. almam gereken bi 75 point var.

not: kendini bilen, her ne görüşten olursa olsun fikir anlamında bir şeyler üretenleri tenzih ederim.

dipnot: üreten dedim hemen seksli bi şeyler düşünmeyin.
sevmiyor değilim ama, başta sözlükte her türlü ırkçı ve cinsiyetçi söylemin at koşturmasına izin vererek tüm düzgün yazarları kaçırıp sözlüğü oyuncak ettiği için, ikinci olarak da beşinci nesil hesabımı sildiği için kızgınım kendisine. ibne olmaaı ise tamamen kendi cinsel kimliğidir,ona bir lafım yok.
Durumum vardi okudum ve yorumum da var. Bak bu entrye tanim bile yazmayacagim, buyuk ihtimalle silinir ve caylakta olurum fakat sizin gibi amdan nem kapan götleklerin bu sozlukte pek isinin olduğunu dusunmuyorum. Buraya gelipte insanlari oluslarina gore yargilayacaksan kendi hatalarini da yargilamalisin. Hadi simdi git tirrekligini eksi sozlugunde yap.
Ydsden 75 puan alabilmek için kasan tiplerin uydurdugu kulüptür. Çalışmadan 80 üstü alanlar itibar etmez.
Arnavutköy'de yaşayan yazarlardır genelde.
çalışmadan 80 üstü alıp, atanmak için el etek öpenlerle,
kaliteli küfür edemeyen bebe ruhi tiplemelerinin sevmediği oluşum imiş. hakaret etmeyeceğim, çok kibar konuşacağım:

sayın yarrağım, sen ekşi sözlükte hiç 'defolll bee' diye entry gördün mü hiç? yazarlara asılan yönetici gördün mü? onu geçtim, sen hayatında virgül kullandın mı?

ekşi moderatörleri! let you rescue me here. alın beni, kurtarın bu bataklıktan, kötü yola düştüm ama ailenizdenim ben sizin.

peşin edit: ekşi'de yazar olabilirim, belki sesim duyulur diye geliyorum bu birahaneye bazen.

kanzuk kıpps.
güncel Önemli Başlıklar