bugün

düşündüren durumdur. moderasyon bekle beni*
(bkz: inş cnm ya)
zall'da anca karıya kıza yürüsün dedirtten başlık.

edit: antinkuntinhatun'u ciddi ciddi takip ediyormuş beyler.
insanı Sevinçten kalp krizine sokacak bildirimdir.
cumartesi günü. 1.60 boyundaki kız temalı başlıklardan tayyip iyi ki var temalı başlıklara koşuyorum, sağa sola eksi dağıtıyorum. derken bir baktım "zall seni takip etmeye başladı.". Profilime girene kadar takibi bıraktı herhalde ki takipçilerim arasında bulamadım.
"vay" dedim, "bizim kerata herhalde kuklanın istatistiklerde ikinci olan entrysine eksi verecekken kazara beni takibe aldı."

aradan iki gün geçti. bu öğlen bir baktım yine zall beni takip etmiş. Bu sefer hazırlıklıydım, iki saniyede takip edenlerim listesine geçtim ama o da ne, zall yine yok. ama bu sefer anladım büyük oyunu.

beni böyle ufak numaralarla şizofren edebileceğini sanıyorsun değil mi? hodri meydan o zaman. elim prtscr'de bekliyorum.
Korkutan eylemdir efendim. Takip etmeye basladiktan sonra takip ettigi listeye bakarsiniz ve ya caylak ya da silik olmus yazarlar gorursunuz. Akla ölümü getirmek gibi birseydir bu zall seni takip etmeye başladı yazısıyla karşılaştığınizda.
sözlüğe kayıt olduğum gün gerçekleşen takip olayı.
görsel
Istmem.
Sen gelme lan diyesim gelir.
bilgi değeri taşımayan önemsiz gelişme..
sürekli bilgi verici entryler girmek zorunda bırakır.
zallın" bizim sıpalar napiyo bi bakim" derken yanlış bir dokunuş yapmasıyla oluşan hadisedir.
bundan 2 veya 3 yıl önce gördüğüm yazı. evet.
Tehlike canlari.
Let the hunt begin.
(bkz: sikmeseler bari)
Geri dönmem. Kaliteli yazarları takip ederim sadece.
zallın yeni nesilleri tanımaya başladığının bildirimidir.
zallın yeni nesilleri tanımaya başladığının bildirimidir.
Hesabı sildirme sebebi. O kadar da düşmedik. Evet.
sadece ilkokuldaki sıra arkadaşlarını takip ediyor zall. ben çözdüm olayı.
(bkz: sikmeseler bari)
görsel
güncel Önemli Başlıklar