1. 1.
    şunun şurasında seçime 2 ay var, ak troller bir an önce işe başlaması için zall'a bir çağrı.
    17 -4 ... bedreddin
  2. 2.
    şimdi şenliği görün siz. ne kadar 3 senedir entry g,irmeyen eski hespa var ise alayı aktif edilip başlayacaklar propagandaya.

şahsen ben özellikle "berke xxxx" isimli arkadaşı bekliyorum.
    13 -1 ... flat head
  3. 3.
    e sonuçta ak parti seçim dönemlerinde her türlü sosyal medya ortamında propaganda yapılması için belli ödemeler yapıyor gizli bir durum değil.
    4 ... ecinni
  4. 4.
    Tatava yapmayın tatava. Propaganda yalanını bu millet artık yutmaz.
    2 -12 ... nattleite
  5. 5.
    yol yapmaya başladı lagım fareleri yine...

amk biz niye bu kadar sessiz, adamlar daha seçim başlamadan maglubiyete kılıf uydurmaya başladılar..

ulan kuş beyinli anca senin gibi aşagılık yaratıklar bu tür bir propaganda için para alırlar, ha akpnin eleştirdigim yeri var mı var, yigit bulut gibilere 50 bin tl verecegine bu kuş beyinli yaratıkların iddia ettigi gibi üç beş de bişey bize atsınlar amk, tamam para için yapılmaz bu iş bu salaklar gibi düşünmemek lazım ama insan bir hediye falan atar dimi ama..

edit;ben adama beyinsiz diyorum adam entryi begeniyor ahahahahahahhahahaha... salaklar öyle kanıksamışlar ki her maglubiyet göreceksiniz diyeni iktidar muhalifi sanıyorlar...

not:akplyim..
    2 -7 ... das kesq x
  6. 6.
    zall'a 3-5 kuruş verirken inciciye milyonla ödemişlerdi. zall'ın bu durumdan hoşnutsuzluğu belli idi. sanmıyorum bu sefer trollere yol versin.
    4 ... syme
  7. 7.
    zall sal bakalım ak trolleri

böyle bir fatura vardı daha önceki seçimde ama bilemedim şimdi? zall bu kez zam falan yapar herhalde. 84 bin liraya da bu iş yapılmaz amk.
    9 -1 ... ecinni
  8. 8.
    salmış ufaktan zaten. dokuzuncu nesil yazar 90 küsür entrysi var onlarında 30 kadarı hep son günlerde girilmiş hepsi de akp - mhp güzellemeleri muhaliflere hakaretler vs vs. bunlara yevmiye veriyorlarsa şayet hakikatten verenlerin aklına tüküreyim. hani paralı trol dediklerinde bile biraz zeka olsun bari ki kendileri de itiraf ediyor "bari bizede bir şeyler verseler" diye demek ki kuru kuruya emikliyorlar *
    12 -2 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    Sal sal gelsinler taragimin basina.
    2 -1 ... karton toplayan cocuk
  10. 10.
    Ak Fahiseler Damlar birazdan...
    2 ... hayat zor bea