1. 1.
  an itibari ile sözlüğün iyiliği için başlattığım bir kampanya. sözlüğü ne kadar düşündüğümü gözler önüne seren ve sözlük için umut dolu bir geleceğin varlığına insanları inandıran bir kampanya.

  kardeşlik için! umut dolu yarınlar için ve en önemlisi dolgun göğüslü azizeler için bunu yapmalıyız. neden mi? kemerlerinizi takın azizim... başlıyorum!

  * adam tip bakımından sözlük ortalamasının üzerinde. resimlerine bakın azizim... ne kadar da itici. itici ama kızlar anlamaz bunu! ondan sonra zall'dan artan kızlara işin yoksa yavşa... bir de yan dönmüş böyle bir havalar. hayır bunu kabul edemem... dolaylı da olsa bu benim cinsellik hakkıma bir saldırıdır. statüsü de öncelikli... naif, kibar ve italyan erkeği gibi yani torpilli... benim statüm neden başka bir şey?

  * gereksiz giriler ile sözlük databeyzine zarar vermekte. sonra da sorarsınız "neden kasıyor amk" diye... alın size birkaç giri.

  http://m.uludagsozluk.com/e/31764061/

  http://m.uludagsozluk.com/e/31627140/

  http://m.uludagsozluk.com/e/31561720/


  * belki de en önemli noktaya geldik. evet azizim, ne yazık ki açıklamak zorundayım... şayet net falan kesilirse ya da bu giri silinirse bilin ki başım dertte. öhm... bu adamın arkasında israil var... illuminati ve masonlar da var... neden kendi bor madenlerimizi işleyemiyoruz? düşündünüz mü hiç? biraz düşünün be! kafanız acımaz...

  sonuç olarak başkan yapılsın diye ortalıkta dolaşanlar... gün gelir siz de bazı şeyleri anlarsınız.

  hey cesur ve güçlü ukudağ sözlük yazarları! benimle misiniz.
  -1 ... marcus tullius