bugün

kafa editi: 13 haziran 2015'de saat 18.00 da kadıköy'de baykuş'un terasında. ziyabey sokak no 9. ziya bey sokak ile piriçavuş sokak'ın keşistiği noktada tam.

13 haziran cumartesi günü, kadıköy'de yapmayı planladığımız zirvedir. zall 13 haziran'da uygun olacağını ve zirveye katılabileceğini söyledi. mekan tercihinde, istanbul'da yeni olmamdan ötürü yardımlarınızı bekliyorum. hem sözlüğümüzün kurucusu zall ile sohbet edip, hem de rakının (ki tabi ki isteyen başka bir şeyler de içebilir) dibine vuracağımız zirve olmasını planlıyoruz.

ayrıca sürpriz konuk olarak da serkan inci'yi davet ettim, henüz dönüş yapmadı ama muhtemelen o da katılacaktır.

detayları kesinleştikçe ekleyeceğim.

not: trollemiyorum olm, ciddiyim. siz de trollemeyin lütfen...
Sedat kapanoğlu ile beraber katılacağım zirve. çok ısrar ettim kıramadı, gelecektir..
alkol olduğundan katılmak istemediğim zirve. halbuki serkan ile türklerin sosyal medyadaki yapısını ismail ile de türklerin bilişim dünyasındaki yeri ile çok sohbet etmek istemişimdir. serkan ile sanal dünyada yollarımız kesişmiş olsa da bir türlü denk getiremedim. * *
18 yaş sınırı olması gereken zirve. düşünürüz.
gideceğimiz mekan alkollü olacağından 18 yaş altı yazarlar maalesef katılamayacaklar. onlar da katılmasınlar zaten bi zahmet. 18 yaşından küçükler ne zaman doğdular ki hem?
katılmak istediğim zirve.
her zaman dediğim gibi: uçak biletimi alırsanız gelirim zirvesi.
Katılacağımdır, zall varsa bende varım.
katılabilitemin olduğu zirve ama çekiniyorum.
zirvebox'ta da yayınlanmıştır. katılım listesinin ikinci sırasında zall var. size zall gelecek dedim dedim inanmadınız. bak ne oldu şimdi?
garfield'in düzenlediği 90' ları giyiyoruz ankara zirvesine katılmıştım. çok eğlenceliydi ( desem de inanmayın).bir daha da zirve denen şeye tövbe ettim. o derece yani.

şaka şaka. gidin yalnız bırakmayın taze istanbulluyu.

bnsz zirve ypyrmşsn s s.
Zall bizi kesin eker. Gelmez şerefsiz.nokta.
serkan inci'de sabah dönüş yapmış ve katılacağını söylemiştir. ciddi ciddi geliyo olm adamlar, gelin hesap soralım ikisinden de. asadsfdgda

zirvebox'a kayıt yaptırmayı unutmayın.
ak parti'ye hesap satıp satmadığını sormak isteyenler de gelebilir. omo zall akopeli yaaaağ.. asahdafsklfsfs
Modada fahriye isimli bir butik cafe var Alkolsüzdür ama nezih sakin bir yer. sadece insan sesi var. ha dersin ki müzikli alkollü olsun onu da buluruz
inşallah o vakitler istanbul' da olurum ve eğer buluşma fikri aldatmaca değilse bayan yazarlarımız da gelecekse onlarında rahatsız olmayacağı yer seçilmeli değil mi? benim önerim alkollü mekanda ısrarcıysanız beşiktaş hasbi' nin yeri yahut çarşı balık olsun derim. alkol tükettiğimiz zamanlar baya bir takılırdık oralarda ayrıca şahsen alkol tüketmeyen ve bu durumdan rahatsız olan arkadaşlar merak etmeyin bende içmiyorum içen arkadaşlar içsin maksat muhabbet hoş sohbet eşlik ederiz ne olacak? naz etmeyin işte ucu size dokunmaz içmedikten sonra... maksat zall babayı görmek.
Katılamayacağım için inanılmaz hissi üzgünlük yaşadığım zirve. 10 senedir bir nevi patronuna tanışacak olma fırsatını 3 senelik patronumun işleri için hiçe saydım. Çok mutsuzum keşke ölsem.
alkollü olmasından Mütevellit hemde hatun kişi olmam dolayısıyla katılamayacağım zirve. (muhtemelen ben bu Sözlükteki hiçbir zirveye katılamam üzücü)
zamanında hiç alkol kullanmadığım halde yazarlıktan çıkarılma tehdidiyle zorlayarak beni alkole alıştırmış zirvelerin en sonuncusudur. alkol kötüdür.
zall ın göbeği içinde ayrı bir sandalye çekilmesi gereken zirve olmalı.
asla katılmayacağım zirve, bir moderatör yandaş olmamalı, adaletli olmalı.
zall da bizi görecek mi?
adana zirvesi yapan yok mu ya bu ne böyle hep istanbul izmir ankara!
katılsak mı napsak dedirten zirve.ya böbrek.avi ise? evet risk budur.
gerekirse tek böbrekle yaşamayı göze alabileceğiniz zirvedir. zaten bir vücuda bir böbrek yeter.
güncel Önemli Başlıklar