1. 1.
    Zall sözlüğü ilk açtığında yakın çevresi hariç kimse takmadı. Bir şeyler yapmalıydı hareketlilik için, ama ne? Ve ilk troll hesabını o zaman açtı. Bu hesapta yobazlıkta zirve yapan başlıklar açtı. Bu başlıklar sayesinde uludağ sözlüğün adı duyulmaya başladı ve zall amacına ulaştı. Geçen 7 yılda zall kendi görevlendirdiği troller ile sözlüğü canlı tuttu, trollerin şutlanmamasının sebebi de zall'ın trollerden yararlanmasıdır. Zall'ın görevlendirdiği ünlü troller arasında hbbia ve maldanadam gibi isimler de yer alıyor.
    3 ... voeeeeey
  2. 2.
    (bkz: para para para)
    ... anengineer
  3. 3.
    (bkz: bunların hepsi amerikanın oyunu)
    ... stroszek
  4. 4.
    dinamik bir politika anlayışını benimseyen zall son dönemlerde diğer sözlüklerle diplomatik ilişkilere son derece önem vermektedir. bu arada yeni yazarlar yetiştirmek politikasını uygulayarak alt yapıya da oldukça önem vermekte nitelikten ziyade niceliğe önem vererek sözlüğü adeta bir eğitim alanına dönüştürmektedir. bu kadar ciddi şeyler olabilir.
    ... haricname
  5. 5.
    inci sözlük ergenlerini sözlüğe toplamaktır. ya amına koduğumun sözlüğünde 18 yaş sınırı vardı ilk hesabımı aldığımda. sokayım böyle işe. şimdi 15 yaşında belieber'lar directioner'lar kol geziyor burada. rezillik yemin ediyorum. medya yönetimi berbat lan buranın. kendi reklamlarını yapamıyorlar bile. anca sahibi olduğu inci sözlükle yapılsın.
    1 ... mob barley
  6. 6.
    (bkz: pragmatik)
    ... yolgezer
  7. 7.
    Para üzerine dönen politika.
    ... oytunkaran