1. 1.
    bir türlü anal seks diyemeyen spiker.

orada bir doktor var ve hemorid ile ilgili bilgi veriyor.

açık soru şu:

hocam anal seks hemoroide neden oluyor mu ?

ayrıca bir arkadaşım ekolu.

https://twitter.com/okema...tatus/1217734106118807552
    9 -2 ... rockonbaby
  2. 2.
    normal durum. kim olsa getiremez. ama güzel bir konuya değinmiş. hemoroid yapmasa da tehlikesi var diyor hoca.
    3 -1 ... dertler derya olmus
  3. 3.
    doktorun açıklamasına gel.

"kesinlikle yapmayınız, islami açıdan da günahtır." sana ne lan sen tıbbi açıklamanı yap geç, islami açıklamayı imamlara bırak.

ayrıca anal seks: kocaların bazen farklı şeyler istemesi, kadınların hayır diyememesi. hahaha.
    20 -23 ... mary mary lou
  4. 4.
    "Siz anladınız onu" demesiyle anlayabildiğimiz için fazla zorlanmamıştır. Aslında doktorun meseleyi tıbbi daireden çıkarıp açıklama yapmak zorunda kalmasına ben de şaşırdım. Meselenin dini yönüne ben de katılıyorum, ama tıbbi açıdan izah edememe zayıflığını dini argümanlarla desteklemek zorunda kalmış olması tuhafıma gitti. Tabiri caizse kıçınız osuruk tutmaz de geç işte. Dinen de caiz olup olmadığını seyirci merak mı etmiş acaba?
    5 -1 ... ahmet beyin ceketi
  5. 5.
    Soruyu kendi için sorduğu çok belli.
    12 -2 ... oberst
  6. 6.
    Zahide fetiş.
    16 ... napacuhh
  7. 7.
    stüdyodan gelen kıkırdama sesleri ve zahide'nin mimikleriyle şimdiden efsanelerim arasına girmiş bir videodur.
    3 -1 ... temple of the doge
  8. 8.
    hocam her gece anal her gece anal muptezel oldum bir zarari var mi.

yok ya hep seyirciler.
    6 ... beton baris
  9. 9.
    Bunu dini açıdan en iyi Cubbeli hoca açiklamıştı. Doktor sen ne ayaksın.
    3 ... atlant isten gelenadam
  10. 10.
    yaziklar olsun be. zahideye televizyonda hocam gotten yarrak yemek hemoroid yapar mi dedirtmeyen zihniyete yaziklar olsun.
    7 -1 ... peder