1. 1.
    ilk başta tedavi amaçlı gidip daha sonra aşk meşk meseleleriyle ranta çevirmiştir olayı. işte en sinir olduğum şey budur. Tedavini ol sessizce git abi olaylar nereye gitti ya.

Edit:bu da yeni moda.
    10 -2 ... kale3112
  2. 2.
    her mahallede en az 1 tane lazer epilasyon merkezi varken ve 1000 lira gibi bir paraya derdinden kurtulabilecekken sanki tıppın çaresiz kaldığı bir hastalığa sahipmiş gibi sakalını uzatıp tvye çıkan bir utanmaz, arlanmaz, edepsiz.
    7 -5 ... alevi olmak isteyen cocuk
  3. 3.
    Doğal kadın sevenler bu başlığa bakar mısınız lütfen. Aday olmamanız için hiçbir neden yok.
    2 ... ngark
  4. 4.
    Kaynanası: gelinimin sakalları olduğunu bir yıl sonra öğrendim.

gibi bir alt yazı gördükten sonra kusarak kanal değiştirmeme sebep olmuş abla. allah affetsin de sesini duyduktan sonra trans falan olduğunu düşündüm bir an.

sonuç: büyük ihtimalle tüyleri zayıfken jilet kullandı da bu hale geldi. Jilet reklamcısı yutubırlara inanmayın kızlar.
    1 ... maria barbas
  5. 5.
    zahide nin düşük reytinglerini yükselten kadındır.

evlilik programları bitti, bu saçmalıklar başladı.
    2 ... bugun variz yarin yokuz
  6. 6.
    tanımıyorum, izlemedim, ayrıca izlemem de. ancak okuduğumdan çıkardığım şu; tedavi maksadını aşıp kadının "saqal seven beyler eqlesin" moduna girmesi.
    1 -1 ... lagavulinvebazlama
  7. 7.
    Kadınmıydı lan o. ee ben hep onu adam zannediyordum.
    1 ... haylaz adam 34
  8. 8.
    sakallarıyla beni imrendiren kadındır. sürmediğim sarımsak kalmadı çıkmıyor kadın ne yaptıysa artık nazar değmesin.
    2 ... la havle vela is la bonita
  9. 9.
    (bkz: aranızda hala link vermeyen hayvanlar var).
    ... otisabim
  10. 10.
    zahide yetiş e çıkan sakallı kadın

allah affetsin kocasından yakışıklıymış.

bu da sonraki hali.
    zahide yetiş e çıkan sakallı kadın
    2 ... birbaskayerde