bugün

Aktroll, kürtçü ya da fetullahçı olurlar.
mültecisever , fetösever , sam amca sever ....
"her evden hdp ye bir oy"cudurlar.
türk milletini ve türkiye'yi sevmeyen partileri sevmeleri. zafer partisi'ne laf edenlerin de bir kısmı aynı kafadadır ama hepsi aynı demem, zira tuttukları partiye körü körüne bağlanmış durumdalar. türk milletinin artık uyanması gerek. şu an uyanmazsak geç kalmış olacağız. 10 milyon mülteciyle beraber 20 milyon kürt ve diğer azınlıkları da sayarsak 5 yıl içinde türkiye devletinin türk devleti olmaktan çıkıp, farklı bir noktaya geldiğini göreceğiz.
iyesta bile zaferci olmuş.
Allah Allah acaba neden.
Zafer partisi, antimülteci fikriyatiyla gündeme gelmekte.. peki bu adamların ülke geneline hitap eden başka bir projesi var mı? Bilmiyoruz. Neden bilmiyoruz? Çünkü medya ümit özdag'a yer verip derdini anlatmasina firsat vermiyor.

12 sene boyunca mutemadiyen seçim kaybetmiş bir ihtiyarın ve koltuk garantisi olur hesabıyla çalmadık kapı bırakmamış bir teyzenin muhalefetiyle bu ülkeden bir cacık olmaz. Yeni sesler, yeni fikirler, yeni şeyler duymaya herkesin ihtiyacı var ama ülke 6 kifayetsizin toplandığı masadan, rakı masasından aldığı faydayı bile alamaz.

Edit: yazım yanlışı.
Laf edemezler çünkü kimse bilmiyor tanımıyor yarın çıkın çarşı pazar gezin zafer partisi deyin ne cevap alacaksınız.

Kısacası %1 %2 arası oy alır.
HDP sayesinde seçim kazananlardır. aman oyumuz bölünmesin diye fetöcüler ve PKK'lılar ile birlik olanların savunucusulardır. Arapları nah gönderirsin diyenlerle ortaklık yaparlar. ülkeye faydaları yoktur.
kurulmuş, iznini almış kendi siyasi çerçevesi içerisinde ülkenin gidişatına iyi yada kötü yön vermek isteyen bireyleri barındıran bir partidir.

Diğer partiler kadar elestiriyi sonuna kadar hak eden partidir.

Eleştiren kişiyi "HDpli bu. bak bak pkkli. ahanda fetöcü o yüzden eleştiriyor..." demek günümüz diğer partililerinden sizi ayırt etmez.

Bu da partisiz ve hatta demokrat olmayan bir kardeşinizin size tavsiyesi olsun.
- kişinin genel olarak siyasete inancı kalmamıştır,
- içinden "keşke olsa" dese de, geçen ay içerisinde partinin genel başkan yardımcısının, bilişim sorumlusu olması lazım, bir üye ile akla hayale gelmez çirkinlikte bir tartışma yaşayıp, görevinden ayrıldığı iddiası ile, güven kaybı yaşaması..

bunlar da olabilir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.