bugün

https://www.internethaber...adam-degilim-2240341h.htm

meraklılarına.......
seçim pusulasını önünde gördüğünde gavura basar gibi altı oka basacaktır.
ferdi kale diye birini tanımazdım milas16 sayesinde bu adamın gerçek yüzünü görmüş oldum. öncelikle böyle bir adamın haberini paylaşıp gerçekleri görmeme vesile olduğun için sana teşekkür ederim. ferdi kale'nin filistin ve araplar hakkındaki söylediklerine harfiyen katılıyorum. coca cola benim de sevdiğim bir içecektir. ferdi kale de türkçü bir arkadaşımızmış helal olsun kendisine.
her seçimde koşulsuz şartsız akp, chp, mhp diyenlerden daha az çomar olsalar gerek.
Oğlum tiplere bak yavv.

Ocak dışı kalmış açıkta kalmış tipler toplanıyor.

Kavgaya adam çağrılmış gibiler.

görsel
oğlum adamlar bütün yaz karının kızın götünü başını çekip tiktoka yükledi hala zafer partisi diyorsunuz.
iyi traşlarrrrrrrrrrrrr....
görsel
https://www.uludagsozluk.com/e/45448659/ yaw biz pepsi ciyiz ondan şeyetiiydim herhaldeee.
(#45449152)
pepsi de olur ama coca cola gibi olmaz.
hiçbir partiyi fanatiktik derecesinde sevmemek lazım. ben mevcut durumda zafer partisinin en iyi programa sahip olan parti olduğunu düşünüyorum. ümit hocanın makam mevkide gözü olmadığı aşikar. eğer koltuk sevdalısı olsaydı mhp'den hiç ayrılmazdı. ilkeleri doğrultusunda taviz vermeden hareket eden birisi olduğunu düşünüyorum. sığınmacıların gitmesi ve ülke nüfusunun dört ana bölgeye dağıtılması gibi çok doğru bulduğum fikirleri var. önümüzdeki seçimde oyumu muhtemelen zafer partisine vereceğim. diğer partilerin hiçbirini kendi görüşlerime uygun bulmuyorum. sığınmacıları gönderemeyiz, uluslararası hukuk var diyenler gerçekten samimi ise evlerinde beslesin görelim. ben türk vatandaşı olarak 10 yıldır bu ülkeye adapte olamamış, sürekli bağırarak arapça konuşan, yerlere tüküren, türk kadınlarına taciz ve tecavüz eden, türk insanının iş hakkını kaçak çalışarak gasp eden, üstünde kılıç gezdiren bu insanları ülkemde istemiyorum, en doğal hakkımdır.
alla allaaaaaaa zafer cilerin yorumlarını okursanız bu memlekette tek adam modeli bunlar , adamlıktan haberleir olsa bari dicem deeeeee.
Her seçim parti parti dolaşırlar sonra eski partilerini boklarlar.

Ümit özdağ ın kullanım süresi dolunca sırada kim var Sinan oğan mı hahaha

görsel
zafer partisi kim ki seçmeni olsun sorusunu akla getiren dururmdur. gerçekten çok yazık..
Çizgisini seçim gününe kadar korumaya devam ederse benimdir.
görsel
görsel
gizli aktroll ulusalcı ve ülkücü seçmendir.

twitter da iki üç tane kelime öğrenmişler herkese sarı muhalefet, yeni chp, Kürtçü etiketi yapıştırıyorlar.

bide bunlarla tartışmaya girmeyin ağızları bozuk küfürlü konuşurlar.

(bkz: sağcı kafası)
Popülist söylemler ile avlanan kitle.
görsel
6 lı masa türkiye cumhuriyetini bölmesin kapatsınlar o partileri. parti üyeleri gelmesin ama seçmenleri zafer partisi çatısı altında birleşsin değişimi küresel çetelerin lehine değil türk milletinin lehine yapalım.
Zafer partisi seçmeninden oy mu bekliyorsun anlamadım ? Onlar daha reşit değil ki.
imza atmaya bile gitmemiştir o dip dalga aktrol dalgasıydı verdiler gazı verdiler gazı bunlara şimdi imza toplayamıyorlar memleket partisi de aynı durumda.
Seçim meçim derken suriyeliler gündemden düştü. Suriyeliler sittir olup gidene kadar çoğalır destekçisi.
Zafer Partisi'nin en büyük eksiği sadece sığınmacı problemini gündeme getirmesidir. Evet sığınmacılar problemi, özellikle bu ekonomik çöküş döneminde, daha ciddi bir problem haline gelmiştir. fakat sokağın tek konusu be değil ve Ramazan ayında gıda fiyatlarının fahiş bir şekilde yükselmesi nedeniyle yüzbinlerce insan sağlıklı ve dengeli beslenemiyor. şimdi sokağın ana problemleri arasında ekonomik çöküş ve yoksullaşma varken, zafer partisi bu konu üzerinde yeterince durmadı. öte yandan örgütlenme gücünün sınırlı olması ve medyadaki etkisinin zayıf olması da bu partinin önünde ciddi bir engel oldu. zafer partisi'nin muhalefete yüklendiği kadar, tamamen haksız demiyorum, iktidara kamuoyunun beklediği büyük tepkiler vermemesi de partinin bir diğer aksayan yönünü oluşturdu. ayrıca muhalif seçmen şunu çok iyi biliyor ki, eğer bu seçimi erdoğan kazanırsa, bu otoriter sistem ve siyasi kutuplaşma artarak devam edecek, beyin ve sermaye göçü artarak devam edecek. dolayısıyla, zafer partisi'nin bu şartlarda çok da etkin olamayacağı belliydi.
Vatansever gerçek Türk Milliyetçisi seçmendir.
güncel Önemli Başlıklar