bugün

Günden güne büyüyen, gelişen yazarlar. Türkiye'nin yüz akları , memleketin kuvayı milliye neferleri. Isgale ilk kurşunu sıkan Hasan Tahsin'in ruhunu taşıyan, ve ülkesini hiç bir emperyal odağa peşkeş çekmeyen Türk ulusunun asıl evlatları.

Hepinizle gurur duyuyorum . Hepinize imreniyorum . Cesaretiniz ,mertliginiz , politik zekanız ve taşıdığınız yüksek ahlak yeni nesil Türk evlatları için bir pusula olacaktır.

Sizler bu vatanın bağrında yetişen, vatan ve milleti için her zaman uyanık kalması gereken bireylersiniz. Bende sizlerden biriyim. Namussuzlar çok gözüküyor ama çok azlar kardeşlerim. Namussuzlarin sadece sesi çok çıkıyor çünkü para onlarda . Fakat Türkün zekası, ahlaki ve azmiyle hepsini ezip geçeceğiz.

Çağlayanlar gibi bendleri aşacağız , önümüzdeki engelleri yıkıp geçeceğiz . Dokunduğumuz her yere temizlik,adalet ve Türk milletinin üstün ferasetinde başka hiç bir şey getirmeyeceğiz.

Selamlar,saygılar değerli arkadaşlarım ve yoldaşlarıma. Atatürk'ün gençleri bizleriz , mirasçıları da bizleriz . Ve mutlu ve umutlu ve gururluyuz . Çünkü biz sadece milletimiz için savaşmıyor,insanlığın geleceği ve barışına da katkıda bulunuyoruz. Kalın sağlıcakla
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.