1. 1.
    (bkz: gözleri zafer işareti şeklinde gülen surat)

sizce de çok ponçik deyiller mi? bence öyleler, şunlara bakınır mısınız nonoşlar. ne kadanda mutlu bir şekilde zafer işareti yapıp poz verinmişler objektörlere. içlerinin güzelliyi yüzlerine yansımış adeta.

şeytan diyo atla 96 model lpg li röno sıprink marka arabana çek istanbul a, ispark'a park et. sırf şu güzellikleri ğörmek adına. canlarım benim, hepinizi çok seviyorum ayol, hepinizi.

hee, ışıklı başkanımız imamoğlu muzu biraz daha fazla ama. o başka çünküm, onun yeri ayrı! ikinçi atatürk'ümüz o zira. iyi ki oy verinmişim, iyi ki! her şey çok güsel olucak ayol! evet.

zafer işareti yaparak poz veren ispark çalışanları
    4 -8 ... tc iyesta sert
  2. 2.
    sen ne güzel sktr olup gitmiştin ne ske geri geldin ki?
    5 -2 ... flat head
  3. 3.
    HDP sikmeyeceği eşeğin önüne ot kormu zannettiniz. Bütün PKK lılar bu belediyelere dolacak.
    Belki Mansur izin vermez. Ama izmir,adana,Antalya böyle olacak.
    3 -4 ... ezer gecerus
  4. 4.
    Zafer işeareti yapmayı da ideolojik bir kimliğe yüklediler ya. Neyse...

MHP de metalci işareti yapıyor. Neyse böyle saçma şeyler hakkında konuşasım yok. Belgesel izlemeye gidiyorum...
    1 -1 ... uzay muhtari
  5. 5.
    arkadaş biraz sonra masa silmeye ,çöp kovalarını boşaltmaya gidecek ,he he deyin..

bu arada yeni bir bentley ile filla aldım. (filla villanın büyüğü oluyor(fil besliyorum özel yaptırdım) ,çok zenginim çok maaş askeri ücret..)

unutmadan oto kuaföründe iş buldum ,artık halley * falanda alırım ama tt- ''kondom''tercih ederim belki.
    2 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    fakir kürtler temsili olmuş lan..
    1 ... kimlerkimlerle
  7. 7.
    Şekil a da görüldüğü üzere kimsenin siyasi duruşu ya da çizgisiyle derdi yok. Ne kendilerini ne de başkalarını ite köpeğe yem etmesinler kafi.
    2 ... tea man
  8. 8.
    bebeyimler... ne kadanda tatlılar, işte böyle çalışanlara ihtiyacı var ispark'ın. dayanamıycem, yola çıkıcem az sonra sonra 94 model gazlı sprinkimi ispark a park etmek için, izmir den! evet.
    1 -3 ... tc iyesta sert