bugün

Eskişehir de 2 eylül kampüsü içerisinde hali hazırda ve çalışan havaalanı olmasına rağmen, hükümetimizin kütahyaya yaptığı havalimanının zarar etmesidir.

Bu küçük havaalanı her halükarda zafer havalimanından daha fazla yolcu ve uçuş sayısına ulaşmıştır.

Hali hazırda olan havaalanını geliştirmek yerine zarar etme pahasına hiç iş yapmayacak kütahyaya havalimanı yapmak kimin şahane zekası ürünüyse hakkımı helal etmiyorum.

görsel
Havalimanının sırf belediyesi muhalefetin elinde diye Eskişehir'e değil, Kütahya'ya inşa edilmesi hainliğinin bir sonucudur.

Kıyamet kadar öğrencisi ve kaydadeğer sanayisi olan, nüfusu kalabalık Eskişehir'e Havalimanı yok ama kimsenin sallamadığı Kütahya'da var!

Ne iş?
detayı bilenler için başlığı gördükten sonra içeriği kalmayan mevzudur.

ülkeyi şirket gibi yönetmek isteyen kişi için tekrar edeceğim sadece, her yere yazacağım ki, herhangi bir şirkette böyle anlaşmaya imza koyan adamı değil genel müdür, herhangi bir görev vermek risktir. şuursuz veya art niyetli insanlar ülke yönetiminde cirit atıyor. ama hangisi daha fena ben de bilmiyorum inanın.
Akp iktidardan gitse bile bi 30 40 sene sırtı yere gelmez. Güzel sistem kurdu adamlar.
Dünya'nın ilk yolcusuz havalimanını yapmış adamlar buda bir başarı, artık gülüyoruz.
Ooo demek trabzon kadar adam gelebilmiş, helal olsun oyum akepe'ye.
Odedigim vergileri helal etmiyorum.bu soygun düzeninin elbet sonu gelecek.hesap vereceksiniz.
kendi muhterem fetullah hoca efendi hazretleriyle kavga etmişler, hala hırsı varmış içi geçmiş ihtiyarın. lan fetöye o kadar öfkeliysen niye 2010 anayasasını yapan gul yabani hükümetine 2 çift laf etmiyorsun? o kpss soruları fetö itinin kadrolarına alenen veriliyordu. meclise defalarca geldi fetönün kadrolaştığı. o aralık 3 maymunu oynayan siz ucubeler şimdi ali kıran baş kesen oldunuz. hoş, şu an menzile falan kpss soruları verilmiyor, sözlü mülakat ayağına sınava bakmaksızın kadro veriliyor.

bunlar katiyen eğitilemezler. koyun geldiler koyun giderler.
gavurlar bizi gısganiyoo

kafirler çekemiyoo.

yaw şimdi şuraya o hava limanı çalışsında

memlekete hayır olsun diye yapılmadı ki

diye yazsam

neler neler

ne saldırılar gelir

tabii ki yancı güzelleştirmek için yapıldı

bu dinciler oranın para kazanmayacağını bilemez olur mu ?

paraları saraylara gömdüler

lan saray para kazanır mı ?

krediyi öder mi ?

amaç belli

çamilerimiz açıh

ezanlarımız ohunuyooo

gavurlar çekemiyiiii.
Şu ülkeye sıçma garantili tuvalet yapmazlarsa vallahi darılırım.
Garantisinin amına koyayım.
%99.9 luk küçük bir yanılgı ile faaliyette olan bir projedir.
Yapıldığında da demiştik, Kütahya'ya kim, neden uçakla gelsin?
Sen rahat ol dayı. Bize birşey olmaz. Biz işimizi biliriz.

iyice bunamışsın, 15 temmuz'da ne olduğunu bile unutmuşsun. Len birbirinizi yediniz o gün, bizimle ne alakası var?

Yine bunak olduğun için mevzuyu başka yere çekmişsin. Mevzu zafer havalimanı diye leyleklere pist yapılıp, tüyü bitmemiş yetimin hakkının 5 hırsızlara peşkeş çekilmesi.

Bir ayağın çukurda, sorsan inançlı insansın ama bu hırsızlığı desteklememin vebali olur mu diye hiç kaygılanmıyorsun.
O Erbakan'ın yatacak yeri yok: başımıza BOP eşbaşkanını bela ettiği için... Sonra çıkmış "haim naum doktrini" filan... Yemezler cicim. Milli görüş mörüş hikâye... Madem kafası çalışan adamsın; ne diye bu türküm bile diyemeyen herifi sarıp gittin başımıza. Dediğim gibi: yatacak yeri yok hocanın. Bir de çıkmış "şehit" ilan etmezler mi herifi. Bu şehitlik sahi oğullarını askere göndermeyenlere mi deniyor, anlayamadım.
Sanırım varank reis 50'li yaşlarda. Olabilir; saygı duyarım. Bir insan bir kez hadi iki, üç kez hata yapar. "Yedi kez gittim, sekiz kez geldim!" Diyen birine varank Reis'in oy vermediğini iddaa edeceğini sanmıyorum. Tüm sağcı ve 50'nin üstündeki herkes defalarca Süleyman Demirel'e oy vermiştir. Bu herif yüzde 54 oy aldı, haberiniz var mı? Daha Tayyip yüzde 52'yi geçemedi. Şimdi kalkıp Süleyman Demirel'e kocabaş diyen sağ zihniyet zamanında oy manyağı yaptığı adamı kötülüyor. Ben sağ sol bilmem. Adam savunmam; fikir savunurum. Biraz da olsa sözlerimde haklılık payı var ise emin olun Tayyip gidince biz yapma diyeceğiz, onlar sövüp sayacak ardına. Az daha sabredin.
Sakin ol varank reis ve o telefonu usulca yere bırak!
2044 yılına kadar inşallah 100 yolcu sayısına çıkarız.

Arkadaş düşünün 2044 yılına kadar para ödeyeceğiz lan.

Hoş ben görmem o yılı, vatandaşlık verilen suriyelilerin çocukları torunları öderler.
ülkemizdeki yap işlet devret saçmalığının önemli bir karadeliği olan zafer havalimanına 1 yılda 7235 yolcu gelmesini takip eden 4 aylık zaman diliminde söz konusu havalimanına sadece 61 yolcu gelmiş olmasıdır.

kaynak;
https://t24.com.tr/haber/...da-61-yolcu-ugradi,952538

2021 yılı için zafer havalimanına garanti edilen yolcu sayısı ise; 1 milyon 317 bin...

evet, 1 milyon 317 bin yolcu garantisi vermişiz, ama yılın çeyreği bitti gelen yolcu sayısı sadece 61.

bakın 61 bin değil, sadece 61...

oysa ki zafer havalimanı'nın yap işlet devret sözleşmesinde "mücbir sebep" maddesi var.
(bkz: zafer havalimanı sözleşmesi mücbir sebep maddesi/#44475292)

hükümet istese bu mücbir sebep maddesini işleterek işletmeci firmaya ödemeleri durdurabilir, yahut pandemi sebebiyle bir yasal düzenleme yapabilir.

ama tabi bu düzen soygun düzeni olduğu için bu mücbir sebep maddesi işletilmiyor, garanti yolcu ödemeleri milletin vergilerinden tıkır tıkır yatırılıyor.

yazık...
göz göre göre soygun, göz göre göre vatana ihanet.

ne yapacaksınız?
en fazla 2 sene daha soyabilirsiniz...son vurgunlarınız artık...yargılanacak, hesap vereceksiniz...
güncel Önemli Başlıklar