bugün

Allahın tokadı sizin gibi adilerin üzerindedir , vav gençliği sizi ezip gececek silinidr gibi,, haydi yallahhhhh...
Akparti'ye oy vermemek
için, Bir çok sebebim var ama,
Diğerlerine oy vermek için,
Tek bir sebep bulamıyorum..
Ne zaman abi? Şu duruma gelene kadar saraylarını başına yıkmış, arabalarını çoktan ateşe vermiş kıyameti yaşatmış olmamız gerekirdi.

Halk belli, yöneten belli, yönetim belli. Demokrasinin tepeden inme verildiği bir halkın denetim mekanizması olduğunun farkında olmaması kadar korkunç bir şey olamaz. Demokrasiyi tıpkı Fransız ihtilali gibi canımızı ortaya koyarak monarşinin başını ezerek kazansaydık belki bu durumda olmazdık. Ama yine de yok bu halktan bir cacık olmaz, kimseye de bel bağlamayın. Z kuşağı olarak şahsım adına zerre takatim kalmadı, diğerleri de kılını kıpırdatmasın bu saatten sonra, inşa ettiğiniz düzenin başınıza yıkılışını hep birlikte izleyeceğiz.
Her akplinin korktuğu, bildiği ama dile getirmek istemediği gerçektir.

Gençler karanlık geleceklerini aydınlatmak istiyor. "onların doları varsa bizim de allahımız var" söylemini yemiyorlar. 1 asgari ücretin 1 orta seviye telefona bile yetmemesini sorguluyorlar. "ekmek 1 senede %100 zamlanmışken asgari ücrete niye %50 zam geldi" diye soruyorlar ve cevabı sandıkla arayacaklar. Teknofest kuşağınız da götünüze girecek.
konu Z kuşağından bağımsız bir şekilde değerlendirilmeli. siyasi partilerin ömrü bellidir. akp 2014'den beri dağılma sürecinde zaten. Z kuşağı kafa kagitlsri nedeniyle son akp gören kuşak olacak. gerçi akp gider, bu millet aynı akp gibi bir başka akp bulur o geçer başa. zannetmeyin CHP yada başka bir parti iktidarı akp kadar uzun tutacak elinde. 100 yıllık Cumhuriyet tarihinde en uzun iktidar bu heriflerin. bunun bir sebebi var.
z kuşağı akabenin ölüsünü gömecek gibi görünüyor.
Bitirse ne olur, ülkeyi bitirdiler zaten. Evet.
Bu saatten sonra kendileri bilir.
Akparti'ye oy vermemek
için, Bir çok sebebim var ama,
Diğerlerine oy vermek için,
Tek bir sebep bulamıyorum..
Okadar sahtekâr ve ikiyüzlüler ki
Bir garibanla Ak Parti'li tanınmış bir vekilin, iş adamının veyahut durumu iyi bilinen bir ismin resmini yanyana koyup kıyas yaparak "Türkiye'nin durumu bu" diyorlar.
Yani Ak Parti'liler lüks içinde yaşıyormuş da garip gurebanın halinden anlamıyormuş...
Hele bir de Külliye'ye saray deyip durmaları yok muuu....
O halde ben de size bir söz vereyim buradan;
Bana Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem imamoğlu, Mansur Yavaş'ın eşinin veyahut CHP veya iP'li bir milletvekilinin veyahut genelde CHP veya IP'e oy veren ağırlıklı yalı boylarında, sahil koylarında oturan kaymak tabakanın, memleketin yıllardır kanını emen, ülkenin en müstesna muhitlerine çökmüş lümpen tayfanın benimle ve çook önemsedikleri⁉️ her vatandaşla aynı hayat standartlarında yaşayacaklarına, aynı yerlerde tatil yapacaklarına, aynı sınıfta uçacaklarına, aynı kalitede besleneceklerine, benzer markaları giyinip benzer yapıda konutlarda ikamet edeceklerine dair noter tastikli, imzalı, ayrıca kamuoyu önünde söz verin. Sözünü tutmayanın malı tamamen elinden alınacak diye taahhüt edin. Ben de gidip oyumu sizin ZiLLET tayfasına basacağım. Söz.
Hadi bakalım
Hodri meydan.
Aksi durumda, kendiniz kusacak kadar, aksırıncaya, tıksırıncaya kadar, boğazınıza kadar zıkkımlanırken bana milleti çok düşünüyormuş ayaklarında fakir edebiyatıyla demogoji yapmayın.
Milletin kanını emdiniz
Hor ve hakir gördünüz
Şimdi mi aklınıza geldi garip gurebanın hali?
Bu ülkede ayrıcalıklı azınlık dışındaki vatandaş lüksü, tatili, dışarda yemek yemeyi, seyahati, uçağa binmeyi bu iktidarla gördü yaahuu...
https://youtu.be/ree82II4dJA
z kuşağı diye 15-20 yaşlarındaki gençleri belli bir kalıba sokmak istiyorlar. lakin emin olun o yaşlarda olup nice gençler var ki hala bu bu ülkenin yararı için çalışanlara oy atacaklar. z kuşağı diye adlandırdığınız kuşağın bu ülke için sizce bir fayda sağlama imkanı var mı ?
görsel
Z kuşağı kendini tek akıllı sanıyor, belli zaman sonra kendilerini bitirecekler.