1. 1.
  sıraselviler caddesi'nde taksim ilkyardim hastanesini gecince solda kalan unlu foto sipsahhhci. iki vesikaliga annenin nikahini isterler. bir de tum fotolari aynidir. agzini bok varmis gibi acmis siritan mavi gozlu bir kiz.
  3 ... laz pacino
 2. 2.
  aynı firmanın bağdat caddesinde de bir şubesi vardır. yıllık fotoğraflarını orada çektirmeyen lise mezunları toplumdan dışlanır.
  5 ... arjen robben
 3. 3.
  profilden fotoğraf çekme olayını abartmış olan, yakında enseden çekmesinden endişe ettiğim artistik fotoğrafçı..yıllık fotoğraflarının vazgeçilmezi.
  3 ... cikarinbeniburdan
 4. 4.
  vesikalık fotoğraflara bir renk getirmeyi akıl eden ilk fotoğrafçıdır.benim liseden mezun olduğum yıl* randevu için bir ay falan önceden aramak gerekiyordu.fotoğrafınızı çekerken adınıza şarkılar söylerler,bir ton muhabbet yapar iltifat ederler ki rahatlayasınız.lakin renkli göz istememenizi hemen anlayamazlar''niye ki herkese yapıyoruz ''diye isyan eder,sonra zar zor ikna olurlar.
  1 ... veritaserum
 5. 5.
  son zamanlarda aynı kaliteyi yakalamayı başaran ve çok daha ucuza hizmet veren türevleri ortaya çıkmıştır.
  zümrüt bir markadır diye düşünülebilir
  ama
  söz konusu olan bir fotoğraf ise marka sensindir...

  aynı ya da çok yakın kalitede türevleri varken gidip oraya o kadar para bayılmak gereksiz bir aktivitedir....

  ha bir de ucuz türevlerindeki fotoğrafçılar çok daha mütevazidir.
  oysa zümrüt'ün fotocuları üç beş poz çekip savmaktadırlar sizi.
  hatta bir dönem çekilen fotolar arasında seçim yapma şansınız bile yoktu.
  birkaç foto çekip en güzelini kendi kafalarına göre seçiyolardı.
  en iyisini onlar biliyorlar ya....
  1 ... sıçtırtma lamasına
 6. 6.
  sakıp sabancının orda resim cektirmesi onlar için hayatlarının reklamı olmustur ve sakıp aganın o resim hala vitrinlerinde durur.cok daha makul fiyata aynı kalitede fotograf ceken onlarca sütüdyo vardır mesele arayo bulabilmektedir.önemli olan etikete değil kaliteye para ödemektir.
  1 ... karpuzkabugu
 7. 7.
  çekim öncesi küçük bir makyaj yaparak işini ciddiye aldıklarını gösteren, gençlerin fotoğrafları daha çok ne için ve nasıl istediklerini bilen ve buna göre çeken, iyi bir strateji geliştirip izleyen ve sonuçlarını haklarıyla yaşayan marka olmuş stüdyolardır.
  ... andromedian
 8. 8.
  "bir fotograf icin neden bu kadar para verirsiniz?" sorusunu yönelttigim insanların gittigi fotografcı
  fotografta önemli olan sen oldugunun anlasılmasıysa sip sak fotograflar uygundur ama onlar kalitesiz denilirse hak verilir ve herhangi bir fotografcıda normal, satafatsız, abidik gubidik hareketler yapmak durumunda kalınmadan fotograf cektirilmesi tavsiye edilir
  ... dopdop
 9. 9.
  insanları şekilden şekile sokup yine de bişeye benzetemeden gönderen bir fotoğraf stüdyosudur.erkekleri totoş bayanları ise hayat kadını gibi göstermeye bayılıyorlar.zümrüt yerine zeki stüdyoyu tavsiye ederim.
  (bkz: bakırköy)
  ... phantom
 10. 10.
  Arkadaş sitelerinde ki fotoğraflarında sıkça rastladığımız fotoğraf stüdyosu

  (bkz: hava atmak)
  ... kurabiyecanavari