bugün

en basit şeylerde size danışan, cevabını bildiği soruları bile onay almak maksadıynan size yönelten şahıstır. hakkında entry girilirken görmesin diye çok dikkat edilmesi gerekendir ayrıca.
beladır..
inisiyatif sözcüğünden bi haber güdülmeye programlı bir koyundur. ofisten ırak!
eğer yanlış bir şey yaparsa size danıştığı için sizi de hatasına ortak etmek ister. bazıları da sadece laf olsun diye durmadan bir şeyler sorar. bu ikinci tür zararsızdır. sadece kafanızı ütüler.
allah'ın sabrımızı sınamak için bizlere gönderdiği modeldir. #7296974
soru sorduğunda: bilgisayarda çok önemli bir işle ilgileniyormuş da duymuyormuş havası verilip, sözlükte takılmaya devam edilesi insandır.
yeni işe başlamıştır. bilgi birikimi o konu hakkında yetersizdir. öğrenme amaçlı soruyodur vs.
genelde işe başlayan yeni arkadaştır.o yollardan geçer bilir zavallının durumunu.
en yoğun bir anda, 'abi bana bi yardım et çıkamadım işin içinden' dediğinde ağzının ortasına bir şamar vurulası insandır.
Yandığınızın anlamıdır.
Artık cevap vermekten sıkılmak hatta adı geçen şahsı görünce ortamı anında terk etmek durumudur.
'abi şöyle bi mail hazırladım, doğru mudur?' sorusuna, hiç okumadan 'doğrudur ya' diye cevap vererek kopmasına sebebiyet verdiğim şahıstır.

gelişmelerle karşınızda olmaya devam edeceğim.