bugün

Yakında peygamberliğini ilan eder bu herif.

Ve inanın ona iman eden en az 1881 mürid bulur kendine.

Bu ne arkadaş? Neyin kutsalı bu?
(bkz: kitab-ı şerif)
Demek ki tek akıllılar bizim ülkemizde toplanmamış,
demek ki tarihi eser. aslı 10 bin sene önce falan yazılmış.
görsel
kemalist zihniyetin gülünç duruma düştüğünü gösteren durumdur. ulan adama ikinci atatürk muamelesi yapmanız yok mu iktidar bundan dolayı olamıyorsunuz. evet..
Ahahha ulan ya kemalistin çomarı çok fena oluyor muhafazakar çomarla ölümüne kapışırlar.
Müellifi Üstad özdil hazretlerinin yazmış olduğu binsekisyüzseksenbir-i Şerif adlı eserdir. Beğenmeyen siktirsin gitsin ulan.
imza günü için sıraya girmişler, koleksiyonluk kitapla fotoğraf çektirmek için değil. bir çok yazarın imza günü kalabalık olur neden kalabalık sizi bu kadar gerdi? ayrıca adam koleksiyon için bastırdığı 1881 cildin bir adetini satın alıp buraya bağışlıyor sergilenmesi için. yılmaz özdil’i 11 yıldır takip ediyorum ve onu çok fazla eleştirmişimdir. bu koleksiyonluk 1881 kitap olayı da tam bir fiyasko ama sizin eleştirdiğiniz şey belki de eleştirilemeyecek olan tek şey. hayatınızda hiç bir yazarın imza gününe gitmediğiniz hatta uludağ yazarı olmak için de bir çaba sarfetmediğiniz için size garip geliyor tabi. *
mukaddes kitaba hürmet edin az. çok yazık.bizde sonraki nesiller bu mukaddes kitaba şahitlik edemeyecek. fakat parası olan gitti gidiyordan bu mukaddes kitaba 50 bin tl ulaşabilecek. bu nasıl iş anlamadım.
Arkadaşlar özür dilerim ama siz salakmısınız? Kitap bir koleksiyon kitabı aynı kitabı 17₺ ödeyerekte alabilirsiniz. Ne dert etttiniz ya.
Salaklığın alemi yok, bir kitap ne olursa olsun 2500₺ gibi astronomik bir fiyata satılamaz. Diyelim ki satıldı, onu 5 dakika içinde alanlara da kusura bakmayın ama gerizekalı denir.
görsel
alma okuma bakma gitme .

sana giren çıkan ne amk. denilebilir tepki.
Siz cidden beni çıldırtacaksınız arkadaşlar bakın kakalarını yediğim o bir koleksiyon kitabı almak zorunda değilsiniz. Ama 10 senelik bir emekle özel hazırlanmış bir kitap o. Normal olanını daha ucuza alabilirsiniz. Anlatamadık size bir türlü.
kardeşim niyetin koleksiyon oluşturmak mı? özel ciltli olanından 1881 tane basarak arzı sınırlarsın yine. he maaliyetini de ekleyerek 50 60 tl paradan satarsın. yok niyetin köşeyi dönmek ise. atam atam der 2500 tl satarsın. ah para sen nelere kadirsin.
Adam özel yazı fontu geliştirdi elle ciltledi yurtdışından kağıt getirtti harbiden keşke 10₺ satsaydı yaaaa dimi ne kadar haklısınız siz ayakta alkışlıyorum sizi dostlarım.
hayır kurumları kapatıldı mı?
sen kızılay'a, darülşafaka'ya tema'ya kendin bağışla gezi zekalı.
neden araya ruhban sınıfı koyuyorsun?
“arkadaşlar özür dilerim ama siz salakmısınız?”

Ahahahah.

Tatlım koleksiyon parçası üç beş on bilemedim 20 tane olur. Adı üzerinde koleksiyon nadir bulunan anlamında yani. 1881 adet olunca onun koleksiyonel değeri kalmıyor.

Herif bildiğin söğüşlemiş milleti.
Görende der ki, yılmaz özdil aldı kitabı, rulo yapıp bu öküzlerin götlerine zorla soktu, o yüzden bağırınıp duruyorlar.
Kardeşim size ne? Alan razı, satan razı. Sana uymayan birşey varsa almazsın, olur biter.
Yılmaz özdilin kitabını dert ettiğiniz kadar çobanınızın teröristlere ne isteseler verdiğini, çobanınızın gemiciklerini Vs dert etseydiniz, bu ülke bambaşka bir ülke olurdu.