bugün

küme düşme hattındaki takımları ligde tutabilen tek hoca olan yılmaz vural ın galatasaray ın başına getirilmesi isteğidir.
not: galatasaraylıyım.* *
yakında olacak olandır.
(bkz: 6alatasaraylıları seviyorum çok ol6unlar)
(bkz: allah korusun)
(bkz: tencere kapak)
yılmaz vural ın başkanım beni al diye adnan polat ı aramasından sonra olacaktır.

ayrıca manşetleri görüyorum sanırım.

vural cimbom a çok yakın
(bkz: abi hic oldu mu ama simdi)
(bkz: sen olacağına bak)
Ingilizlere kaptırsak daha mı iyi olur?
Düşündüm de evet daha iyi olur.
yakın zamanda olacak olandır. rakipler 3.5 atmaya başlasın bence.
mancinin ayrılmasıyla gerçekleşmesi muhtemeldir.
bir an önce gerçekleşmesi gereken hadisedir.
galatasaray gibi avrupa'da isim yapmış üstelik uefa kupası bile olan güzide takımımızı şampiyonlar liginin kalan maçlarında başarıdan başarıya koşturacak, uefa kupasının üstüne bu seneki cl kupasını da alıcak, üstüne süper kupa, hatta hızını alamayıp konfederasyon, hatta aynı hızla wimbledon açık tenis, yüzme kürek yelken sabah oldu erken ne varsa toplayacaktır.

aklın yolu bir sayın totoşlar. bu cevherleri artık görmezden gelmeyelim. ayıp oluyor..
gerçekleşmistir. kesin bilgi yayalım.
2016-2017 sezonu galatasaray da olacak olandır.
inşallah bekledigimdir yillar önce bu konuda yazılarım var.

Ama yilmaz hocayla maksimum bir yil çalişilir onun verdiği gaz söner fiiss olur boku çikar yani.
--spoiler--
Başlığa bakıp gerçek sanmayın.
--spoiler--
bir fenerbahçeli olarak ben göremedim ama dilerim bir gün bir büyük takımın başına geçer yılmaz hoca. galatasaray şimdikinden kötü yönetilemeyecek bir durumda zaten. kendisi şu anki galatasaray yönetimine bir boy büyük gelecek hocadır.
Riekerink bey in gönderilmesini saçma bulsam da sadece babangida yılmaz ın Galatasaray ın başına geçmesi durumunda benden onay alır riekerink i gönderme kararı.

Sadece sabri ile gireceği diyaloglara şahit olmak için bile destek veriyorum.
Riekerink ten çok daha başarılı olacaktır. Bence bir şansı hakediyor.
(bkz: zor)
https://youtu.be/AqlSBwfslVA
Nerde o gunler dedirtir. Savri ve caroleu dove dove oyundan alir
Yabancı hoca daha havalı oluyor galiba. Yönetim resmen genç taraftarları turıbın de tutatabilmek ıcın her türlü hileyi yapıyor. Alman oyuncuyu satıp yerıne Yunanistan dan oyuncu alırken ıyı bırsey yapmış gibi davranıyor.
Riekerink'e, hamza hamzaoğlu'na, hagi'ye tanınmışken bu şanslar yılmaz hoca'ya da verilmelidir bence. Zaten bu kadroyla şampiyon olacağımız yok.
ankete göre galatasaray taraftarının da istediğidir.

http://www.strawpoll.me/12170414