bugün

elinde kuran ile teröristlerle gezen, elinde kuran ile tecavüzüyü görmezden gelen, elinde kuran ile 240 bin € luk saati ben aldım diyen, elinde kuran ile oğluna gemicikler aldıran, elinde kuran ile hırsızı koruyan, elinde kuran ile 14 yıldır milleti ziken, elinde kuran ile ayakkabı kutularında para saklayan, elinde kuran ile türkiye büyüdü deyip milletin %75 i yoksulukluk sınırında tutanlar müslüman ise atatürk doğru demiştir.

14 yıllık akp hükümetinde kaç milletvekli ve çocukları servetlerini ilk gün ki gibi tuttu. eğer onlar hırsız değilse deniz gezmiş hırsızdır ki çaldığını zimmetine değilde ülkesi için kullandığı için.

ülkede ergenekon ve balyoz davalarındaki savcıları savunup onları kahraman ilan edip sonra öldürmekten beter edenler, kadın cinayetlerinde üç maymunu oynayıp ölüme terk edenler katil değilse yılmaz güney katildir.
zeka yaşı bulunamadı.
kimimiz mükemmeliz ki.

ayrıca bırakın şu hayatta olmayan insanları kendi değer yargılarınıza göre, "iyi adam", "kötü adam" kategorilerine ayırmayı.
burada adı geçenlerin hiç biri mükemmel olduğunu ya da her dediğinin mutlak doğrular olduğunu, her yaptığı eylemi "doğru" olduğu için yaptığını iddia etmiyor, kadı ki her dediğini doğru olarak jer hareketini mükemmel olarak değerlendirmiş bile olsalar, bundan bana ne ya da sana ne !?
ha siktir denecek yazıdır . Ulan kalkıp sedat peker ya da muhsin yazıcıoğluna katil diyemezsin gelmiş burda başlık açıyorsun . şimdi sessizce defol git.
o lafı karıştırmışsınız, aslı şöyledir:

muhsin yazıcıoğlu katil, abdullah çatlı uyuşturucu kaçakçısıdır.
Aynı zamanda azılı vatan hainleridir. Canları cehenneme.
dogru bir tespittir. ayrica ülkücülere laf artan şahsiyet adam ol. deniz geçmiş idama giderken yalvarmış ve altına isemistir. ancak 80 darbesinde idam edilen ülkücü gençler tekbir getirerek dimdik idama yürümüstur.
orospunun da namuslusu hiç çekilmiyor. kendi ayıbına bakmadan senin sivilcene laf ediyor edepsiz.