bugün

evet arkadaşlar; yılmaz erdoğan yapımlarına dikkatle bakarsanız kürt milliyetçiliği yaptığını rahatlıkla görebilirsiniz.

örneğin çok güzel hareketler bunlar; içerisinde çalışan oyuncuların çoğunluğu kürttür.

ayrıca çevresindeki yakın dereceli akraba ve kürt kökenli insanlara iş imkanı sağlamaktadır.

-aslan kral dizisi, kutsal damacana 1-2-3(3. film direk hiğbe edilmiştir) bunlar şafak sezer destekli olanlar.
-cem yılmaz ın çektiği filmlerde ise genel olarak figüranlık yapmışlıkları vardır.
-yılmaz erdoğanın hemen hemen tüm filmlerinde rol almışlıkları vardır.
asimile olmuş bir kürt entellektüelinin bazı kesimlerce kürt milliyetçisi olarak tasvir ve tabir edilmesi mevzusudur. komiktir, ironidir hatta.
yalandır. yapmaz yılmaz abi öyle şeyler. tiyatrosunun tümü kürt olsa kime ne amk?

kürtlerin tiyatro yapması size mi batıyo?
türkiye'ye cannes'da ödül kazandıran ve gurur getiren bir filmde başrollerden birini oynamasının herhalde pek de kapsamına giremeyeceği bir iddia.

(bkz: bir zamanlar anadolu da)
" kaynatsan katranı olur mu şeker " diye başlayan özdeyişimizin gereğini yaptığıdır.
etrafına bakmadan provokatörlüğe kalkmasıdır, zira provoke ettiği şey türkler. bu hükümet gider sonra işsiz kalırsın yılmazcığım, öperce.
Ekşi elmalar adlı filminde geline kürt bayrağı giydirmesinden anlaşılır.
Adam herkesten zeki.
Asimile olmuş bir kürt aklına asimile olduğu geldiğinde Türk milliyetçiliği yapmaz
Ya da asimile olmuş bir Türk asimile olduğunu anladığında kürt milliyetçiliği yapmaz.
Neyse ya kafatası milliyetçisi olmayın.
Kültür iyidir kültürel birikim iyidir.
Her kültürün değerleri kıymetlidir.
Ağzından bir kere bile atatürk kelimesi çıkmamıştır. Şimdiye kadar oynadığı filmler, tiyatro oyunları, senaryosunu yazdığı komedi programları, sunuculuğunu yaptığı çgbh gibi programlar.. dikkat edin atatürk lafı geçmez.
yapsin da tiyatro, güzel sanatlar konusunda yapsin.
en faydalı işlerden biri olur. kimin ne isteği varsa medeni yollardan dile getirsin.

ha yapiyor mu bilmiyorum. sanmam. olsa olsa hemşericilik, akrabacılık yapıyordur.
2010’larda ekmek yeniyordu o işlerden. Örgüt bir 10 yıl daha eylem koyamaz halde tutulsun, lider kadro geberip gitsin, kalanlar arabanın arka camına alparslan türkeş resimli yastık koyar nasılsa…
Ben bu adami oldum olasi sevmem. yaptigi isleri izlemem, cakma entelliginden haz etmem. kendisi bana gore demogojik faşisttir. bu toplumda kurtleri otekilestiren tamda bu tiplerdir. prim vermeyiniz.