bugün

Solculuğunda bi haysiyeti var bu bildiğin gerilla.
Bildiğin teröristtir. Şehitler ile ilgili yaptığı açıklamayı unutmadık, pkklı leşlerin ölüm sayısını da şehitlerimizin içine katarak şehit var demişti.
Olmayan solcuktur, bildiğin akpli lan bu adam. Hatta pkklı da akpli rolü yapıyor.
Nasıl bu kadar ünlü olduğunu anlamadığım yeteneksizlik abidesi yılmaz erdoğanın solculuğudur.
Kürtçülüğü için solculuğu kullandığı ortadadır.
kapitalist banka reklamında oynama solculuğudur.
Keyfi yerinde, tuzu kuru solculuktur. Görünüş solcu, yaşayış elit, sosyetiktir.
rotu bozulmuş sola çeken araba gibidir, oysa kendisi tam bir orta yol sempatizanına örnektir.
şiir yazarken aklına gelen solculuktur.
-ya hanım ben şu duvara post-it yapıştırdım, üstüne de "solcuyum ben" yazdım bunu kim çıkardı! Unutuyorum sonra..
özgürlükçüyüm der. ama pkk lı terörist solculuğudur. bir yandan da mesaj verme filmleri yapar. oysa yeri yurdu yoktur.
tüm solculuklar gibi tutacak bir dal aramak sebebiyle sürekli sağa pardon sola dönüp durmaktır.
Ara sıra bazı bazı hatırladığı solculuktur.
Akıllı telefonunun reminder'ına her gün hatırlatmak üzere kaydettiği solculuktur.
aslında olan ve olmayan solculuktur. sol soldur. solculuk para karşıtlığı (tam olarak değildir,) olunamazda zaten. aşırı sağ kesimin uydurduğu birşeydir. banka ile ilgisi henüz çözülememiştir.
Sol Kanatta Etkili Olduğu içindir. Sağda Oynayamaz
Memoli'den bir tık yukarıda olan solculuktur. Bunlarınki solculuk değil paraya yolculuktur aslında! Bir banka bir milyon dolar verir, reklamda oynanır sonra da kapitalizme düşman olduklarını anlatırlar. Eleştirilince de ekmek parası napalım aç mı kalalım derler o zaman solculuk oynamayın, kimseyi kandırmayın! (bkz: cebimdeki kelimeler) vardı bir zamanlar, artık cebimdeki paralar oldu o!
Kapitalizmden parayı götürüp reklam için yapılan solculuktur.

Bu ülkede işler böyle yürüyor. Adama sorsan komünistliğin en uç noktası, bir bakıyorsun üzerine evi arabası var.
ancak kürt teali cemiyeti kadar solculuktur.
komünizm parayı feminizm kocayı bulana kadardır sözünün ilk perdesini oyamaktır.
Lüks villada yaşayıp, elit hayat sürüp, banka reklamında oynayıp arada bir kafasını çıkarıp dur lan ben solcuydum değil mi hele birşeyler çiziktireyim şeklinde solculuktur.
güncel Önemli Başlıklar