bugün

pişmanlıklar denizinde kulaç atmak...kendisi bile inanmamıştı, şaka yaptığımı felan sanıyordu. ben de inanmıyordum aslında. geçer, anlık hoşlantı gibi diye düşünüyordum. fakat değilmiş. anladım ki birini yıllarca sevip içselleştirdiğinin bir kanıtıymış meğer zaman. dudağımızda cümleye dönüşünce bi kıymeti olmadığına bakmayın. övünülecek, anlatılacak bir şey mi bilmiyorum. sevdiğin insanın ne yazık ki bunları bilmeden, dinlemeden gitmesi, onu yıllarca kimseden habersiz sevdiğin gerçeğini değiştirmiyor. ''en çok ben sevdim, ona hayatımı adadım, onu herkesten çok bekledim'' gibi iddialı sözler edemem. ben kendi halimde içselleştirerek sevdim onu, ona inandım, güvendim, heycan duydum sesini her duyduğumda. özlemese de özledim, hiç gelmese de bekledim. ama ben kendi içimde çok kırıldım. ha bugün ha yarın diye içime attım. ''bir gün bir sevindirir her şeyi unuturum'' dedim. olmadı. hep daha kötüye gitti. her gün daha kırıcı oldu. o, çok büyük ayıp etti. sadece ''git'' deseydi giderdim. bu kadar basitti. keşke geri gelmeseydi. benimle tekrar konuşmayıp işine gücüne baksaydı. ben de bu güzel duyguları içimde tutar, farkında olmadan ve kırılmadan onlarla ölür, toprak olurdum. kızıyorum ona çok çok.... kızmak da haklıyım. madem ki geri geldi beni dinlemeli, anlamalı, bana kırıcı olmamalıydı. benim hiçbir şeyim olmamış bir insanın beni bu kadar kırmaya ne hakkı vardı? ben neden böyle bir insanı sevdim? diye kendime çok kızıyorum. aslında hiç dönmemiş bir insanı dönmüş kabul ettiğim için en çok da...
tam olarak 26 aralık 2016 da bıraktığım eylem. gelmeyeceğini anladım artık. sikinde değilim. artık o da benim sikimde değil.
gereksiz zaman kaybı.
Bir daha gelmeyeceğini bildiğin birini özlemek ve beklemek her zaman tuhaf gelmiştir bana. Hoş ben de özlüyorum hala ama beklemiyorum artık. E bir zahmet beklemiyim artık 5 yıl oldu. Ama zamanla öyle bir içselleştiriyorsunuz ki hayalini,anılarını diğer kızlar size bir şey ifade etmemeye bile başlıyor. Çok anlatılması bir şey aslında ama yoruldum artık.

(bkz: melankoliyle mutlu olmak)
Umut fakirin ekmeğidir lafının hayata dönmüş halidir kanımca.
4 seneyi boşa harcadım, olsun.
Zararın neresinden dönersen kârdır.
mallıktır.

not: niyet ettim okuyacaktım felan'ı görünce bıraktım.
Ben de bekliyorum bi türlü gelmiyor ag. Ama yıllar olmadı henüz ben aylardır bekliyorum.
Boşa giden zamandır.
Önüne çıkan güzellikleri / fırsatları görmemektir.
Benim yaptığım. Seni kimse bu kadar beklemez be. Sen ne yaptın ? iyice havalara girdin. Okay.
güncel Önemli Başlıklar