bugün

insanı bir hoş eder, farklı bir şeyler olur bünyenizde, hafif bir şaşkınlık, acemi bir telaş kaplar bünyenizi.
anlamsızca sırıtırsınız o da size bakar öyle bakışmalar olur.
sonra her iki tarafta birbirinden laf atmasını bekler usulca sokulursunuz birbirinize ne haber dersiniz kısık bir tonla, o da size iyilik senden ne haber der, işte konuşma böyle uzar gider...

(kaynak: deneyimlerim).
sonuçları eski sevgiliye göre değişendir. haydi bunu oylayalım mı? "eeveeeet" dediğinizi duyar gibiyim çocuklar.

http://anket.uludagsozluk.com/s/220/
karışık duygular içinde iyi mi kötü mü olur diye cevap verilebilir.
söz konusu sevgili gerçekten eskiye problem teşkil etmeyecek olandır. sima bir yerden tanıdık gelir o kadar.
çirkinleşmiştir zaar.
eger hakkınızı helal etmedıgınız bır sevgılı ıle karsılaştıysanız sıkınızde olmayan durum.
Şoylekı aynı otobus de denk geldıgım ve yuzune dahı bakmadıgım kucuk orospu.
Pısmanlıklar ıcerısınde amı gotu dagıttıgı da soylenıyor,pipim de degıl bılader.
dünya küçükmüş denilecek olay.
Kastamonu - 9 ocak

üç haftalık eğitim bitmiş yemin töreni yapılacak yarım saat sonra. bölükler yerlerini almış tören geçişi icra edilecek.

uygun Adım! maarş! En önde en sağda yürüyorum. Bir karış yanımda sıra sıra dizilmiş aileler gururla bakıyor bizlere biz ise göz ucuyla. sağa sola bakmak yasak.

derken çok tanıdık bir yüzle karşı karşıya geldim. Eski sevgilim. ama bakmak konuşmak filan yasak! çok değil 15 saniyelik bir bakışma. Bir film şeridi gibi geçti ihaneti kavgamiz yalanlar sevgiler pişmanlıklar ve saire. korkunç yoğun. o an içimden neler geçmedi ki... ama en fazla yapabileceğim şeyi yaptım: yürüdüm geçtim. muhtemelen de yeni sevgilisinin yemin törenine gelmişti. mutlu olsunlar.
insanın içinde bir ateş yanıyor sonra diyorsun ki hadi şurdan köşeyi dönelim.
ikinizde duraklarsınız, aniden yıllar önceki yaşantınız aklına gelir. Belki bir selam verirsiniz o da size kalmış.

Yanından uzaklaşırken içinizde tarif edemediğiniz bir durum yaşarsınız.
kenarda bin dolar kadar bir dövizim var. Bu aralar biraz sıkıştığım için yüz dolarını bozdurmak için bankaya gittim. Sıra numarası alıp beklemeye başladım. Sıram geldi, vezneye gittim. Ama gişedeki memur eski sevgilim. Kendisiyle altı yıllık bir ilişkimiz olmuştu, dürüst olmak gerekirse hala unutabilmiş Değilim. Samimiyetsiz bir tebessüm ve merhaba, nasılsının dedik birbirimize. işlem neydi diye sordu. Dolar bozduracam dedim. Miktarı sorunca yüz dolar diyemedim. "Neleri kaçırdın gör bak çok zenginim" mesajı verebilmek için, bin dolar dedim. işlemi halletti, teşekkür edip koşarcasına uzaklaştım. Olan benim dolarlara oldu.
kendisi adımlarını hızlandırmıştır ve dalgınlığından dolayı ise araba çarpmıştır.
Eskiden beyaz peynir gibiydi yıllar geçti eski kaşara dönmüşsün.
hele bir de yanında paçoz yeni sevgilisi varsa size düşünmek , pişman olmak , sonra amaan deyip boş vermek için bir sürü sebep veren karşılaşma.
görmezden gelir geçerim arkadaş. ayrılmasaydı mk.
arka fonda şu şarkıyı çalmaya başlatan olaydır.

https://www.youtube.com/watch?v=zvYY5f_ooe4
herkesin bilinç altında benden başkasıyla ömür sürerse kesin mutsuz olacak düşüncesi vardır. yok öyle bir şey, çocuğunu yapmış sonuçta bu çocuk yumurtayı 20 saat haşlayınca çıkmıyor. iki insan birbiriyle aynı yerde yatmış, aynı sıkıntıları çekmiş, düğününde oynamış... anlayacağımız şey o kişinin hayatı kötüye gidince kendimizden biliyoruz da iyiye gidince neden kendimizi kötüydük diye düşünmüyoruz. saygılar.
selam bile verilmeden devam etmeyi gerektirir. gereksiz gerginliklere hiç gerek yok sen yolunu seçmişsin o yolunu seçmiş. mutlu mesut olsun/olun. yaşanmışlıkların olduğu bir insanla ne konuşabilirsin ki ? yalandan naber nasılsın dersin o da iyiyim sen nasılsın der. çok değişmişsin vs derken "2 çocuğum oldu ondandır" der apışır kalırsın. senin hayalini kurduğun şeyleri başkası ile yapmıştır zoruna gider. o yüzden en güzeli hiç konuşmamak.
15 sene sonra mesaj attı.. Selam dedi...
Selam dedim...
2 cocuğu olmuş eşi ölmüş buluştuk güzel gündü arkadaşça sohbet ettik... Ama biraz kafası dağılmış eskisi gibi değil hayaller hayatlar
Aklıma lisedeki bir hocamızın sınıfa söylemiş olduğu sözleri getirdi.

'Yarın bir gün hepiniz evlenip çoluk çocuk sahibi olacaksınız.
Burası küçük bir şehir o yüzden yaptıklarınıza dikkat edin, sokakta biriyle karşılaştığınız zaman başınız eğik gitmeyin'.
sevişmeden şurdan şuraya bırakmam vallahi.
tam da bugün markette başıma gelen olay. tam çok medeni bir konuşma yapacaktık ki bana bir gülme geldi, olmadı.
ben buna nasıl bakmışım dememe neden olmuş durumdur.
umarim yaninda esi ve cocuklari yoktur.
ayrıldığım hiçbir kadınla kavga etmediğim için kendisine bir kahve ısmarlayarak güzel ve keyifli vakit geçirebileceğimi düşünüyorum. umarım zamanı vardır.