bugün

bir dönem, dizilerin vazgeçilmez aptal sarışın rollerinin (bkz: afitap) güzel oyuncusu. son kasedinde ki sayende şarkısıyla günlerce konuşulmuştur.
boyu kadar kızı olan oyuncudur.
kızıyla aynı okula gittiğim kadın. porselen bir kız evlada sahip oyuncu/şarkıcı.
git gide kartlaşan,eski güzelliğnden uzaklaşmış olan oyuncu-şarkıcı karışımı kadın.
"hem aslan burcuyum hem de soyadım kaplan.uzak durun benden" diyerek gözümden düşen bozuk plak.
anasına bak kızına al adında ben evleniyorum tarzı bir program sunmaktadır kendileri..
seksi manda.
suratını gördüğümde tanıyamadığımdır.

(bkz: neler oldu sana)
bu geceki performansına bakarak artık evinde koltuğuna oturup izleyici olması gerektiğini düşündüren hatun kişi. dizlerine battaniyesini çekip zap yapma zamanı gelmiş. seksi şempanze yaşlanmış.
o bet sesi ile hangi kanala baksam kabus gibi orada olan insan.
yanağında fondoten+allık kombosuyla kapatilmaya calışılmış sivilcelere odaklanmamdan mı, zeytinyağlı yemiş ağzını silmeyi unutmuş izlenimi veren rujuna kanalize olmamdan mi bilemiyorum, görünüşünü son derece itici bulduğum kadın.
epeydir görmediğimden mi bilmem son gördüğümde bir cougar havasına bürünmüş, hafiften julia ann esintisi hissetiren maturemsi taş hatun.
Bir zamanlar tatlı kaçıklar dızısınde rol almıs tarumar abının manitasıdır...
1500 yasindayken botoks yaptirip album cikarmis 2000'lerin basindayken hemso filmindeki sevisme sahnesiyle hatirlanan ne idugu belirsiz kadin.
‘‘ yeter artık aç gözünü, ben senin askerlik arkadaşın değilim. tepeden tırnağa kadınım, anlasana senin aşığınım delinim. aradığın her şeyin fazlası var hem eş, hem arkadaş, hem sevgiliyim. iyi günde, kötü günde tüter ocak, ölene kadar sözümün eriyim‘‘ sözleriyle oynamama, klibini gözümde canlandırmama sebep oluyor.ayrıca kadına engel olamadığım bir sempati duyuyorum.
seksi şempanze, titrek manda gibi tanımlamaların eş anlamlısıdır gözümde. tatlı kaçıklar dizisi sağ olsun.
tarumar babanın para verip sexi çamaşırlar al dediği .
bir aralar seksi haliyle bas dondurendi.
Bayan ego.
Egoda son nokta.
(d. 28 Ekim 1970; Bafra, Samsun) Türk pop müzik şarkıcısı, oyuncu ve manken. Televizyon hayatına 1996 yılında Tatlı Kaçıklar dizisiyle başladı ve dizide Yasemin karakteri ile izledik. Hemşo filminde ve Asayiş Berkemal dizide rol aldı. Oyunculuğun yanı sıra müzik piyasasına girerek ilk albümü Gönül Borcu'nu çıkardı. ikinci albümü Sayende ile büyük bir çıkış yakaladı ve Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde "En iyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı" ödülünü aldı. 21 mart 2008 tarihinde işadamı Celal Kopuz ile evlendikten sonra Motive adlı albümünü piyasaya sürdü. 2 yıl aradan sonra 2011 yılında Aşk Dili ismini verdiği ilk teklisini çıkartmıştır. Sözü ve müziği Gülşen'e ait "Haberin Yok" isimli şarkı ile çıkış yapmıştır. Klibin yönetmenliğini Murad Küçük yaptı. Yıldız Kaplan, 1 yıl aradan sonra Ağustos 2013'te 2.teklisi olan ve Ajda Pekkan'ın seslendirdiği "Eline Gözüne Dizine Dursun"u dijital platformlarda yayınladı. Müjdat Küpşi yönetmenliğinde klibi çekilen şarkı hitler arasına girmiştir. Eylül 2013'te 3. teklisi "Hoşgeldin" dijital platformlarda yayınladı ve yine Müjdat Küpşi yönetmenliğinde klibi çekildi. Sanatçı 2014 Şubat sonlarında söz ve müziği Şehrazat'a ait "Söz" adını verdiği 4.teklisini yayımlar. Aynı yıl "Uçabiliriz" isimli tekli çıkartmıştır.

https://tr.wikipedia.org/...i/Y%C4%B1ld%C4%B1z_Kaplan
Doksanlarda içimizin yağlarını eriten seksi şempanze.
çok güzel ve en az o kadar da çekici bir kadındı.
çok yaşlanmış. hemşo'daki dişiliğini gömmüş eski oyuncu yeni şarkıcı.
https://www.youtube.com/watch?v=8feo7OwlQlY
güncel Önemli Başlıklar