bugün

eski türk filmi karakterlerinden mete inselele benziyen başkan

http://img128.imageshack....?image=meteinselel0us.jpg
Beşiktaşın içine etme misyonunda emin adımlarla ilerleyen tüpçü.
Beşiktaşı belki de hiç toparlanamayacak hale getirip işine gücüne dönecek tüpçüdür. (bkz: ibrahim akın ın trabzonspor a transfer oluşu)
beşiktaş'ın kazandığı kupayı bir bana getirmemiştir.çok kızdınım.
yuzyılın en gereksiz adamı diye nobel ödülü verilse kesin yıldırım demirören'e verirlir.*
fenerbahçe ve galatasarayı taklit ederek takımının başarılı olacağına inanmış beşiktaş başkanı. birde fenerbahçe ile sidik yarışı yaptığını zannediyor. fenerbahçeye inat nobreyi türk vatandaşlığına geçirmesi fenerbahçeyi 100. yılında şampiyon yapmayacağız demesi kafayı fenerbahçe ile bozduğunu gösteriyor. koskoca beşiktaş klübüne yakışmayan bir başkan.
eşinin adı revna demirörendir.
milyon dolarlar akıtılan takımın baskanı olup sonra elin fransızının sahada dalga gectiği camianın basındaki şahıstır.azize den örnek alıp bu teknik direktöre meydanın boş olmadıgını hatırlatması evladır
Beşiktaşımız'ın şampiyonluğundan önce fenerin şampiyon olamamasını düşünen, BJK tarihinin en başarısız ve en basiretsiz, Saint Yıldırımla sidik yarıştırmaya doyamayan, başkan-amigo-çocuk karışımı malesef ki başkanı. BJK'ın sol kanat oyuncusuna acil ihtiyacı varken forvet arkası oyuncusu olan Richardinho'yu "Brezilya Milli Takımı'nın sol kanat oyuncusunu aldık" deyip başta biz Beşiktaşlı futbolseverler olmak üzere tüm futbolseverleri "salak" zanneden, sol kanat oyuncusu yokken sırf Saint Yıldırımla sidik yarıştırmak için "R. Carlos'u istesek 2 saatte getirirdik" gibi kargaların bile güldüğü bir laf ederek polemiğe giren, bize "acaba bizim başkan getirirdi de acaba Deli ibo, Mehmet Sedef ve "Sakar Şakir Geri Döndü" filminde baş rol oynatmak için aranan adam olan Baki Mercimek'i kesemez bu adam boşa para harcamayalım diye mi düşündü" diye sordurtan ve inşallah Ocak 2007'de kurtulacağımız Başkan Müsvettesi...
yine ve yeniden beceremeyen başkan.defansın ortasına ve kaleye düzgün yabancılar alamaması;gereksiz yabancı transferleri basarısızlıgın yanında mali tabloyu da içinden cıkılmaz hale getirmiştir.galiba serdar bilgilinin ahı cıkıyor dedirten basarısızlıklar zinciri olusturmustur.biz mi çıkıp oynayalım demek yöneticilik değildir.3.sezonunda 3.hoca ve ricardinho gelen 10. yabancı.peki baki ve koray dan stoper olur mu?bakiyi alırken tigana istedi diye eski antrenörü bülent korkmazla konustunuz mu?bunları cevaplamadan ben parayı bastırdım aldım olmayınca olmuyor demek gerçekleri gizlemektir.
bu yönetime dair beşiktaşlılık kültürü ve rakiplerle olan dialoglar apayrı bir tartışma konusu ama bir yönetim daha sportif başarı için ne yapabilir ki ben bunu merak ediyorum..olmayınca olmuyor işte..runje gitsin, baki gitsin, yönetim gitsin eee sonra??
beşiktaş camiasına yakışmayan, en büyük amacı 100.yılda fenerbahçe'yi şampiyon yapmamak olan, fenerbahçe'den aldığı türkiye kupasını kazanır kazanmaz hastaneye götürüp sevincini ulusoy ailesiyle paylaşan hazımsız, sevimsiz başkan.
tupunu de al da git dedigim baskanimiz. (tup reklamlarinida)yeter ya, hep ayni hatalar tekrarlanip durulmaz ki. geldi geleli her sezonu ayni hikaye. biktik artik, baska senaryolar gormek istiyoruz. hakikaten artik yeter!
yoksa bu taraftar dogalgaz'i yurdun her tarafina doser gorursun o zaman tupu, dogalgazi.
hemde oyle bir doserler ki, sormayin gitsin.
kendine fenerbahçe düşmanlığı yaparak prim sağlamaya çalışan, oldukça başarısız ve çapsız bir bjk başkanı.*
kulüpten alacaklarına mahsuben kulübe apar topar senet imzalatmış, yangından mal kaçıran bjk başkanı. yazıklar olsun!
http://www.sabah.com.tr/spo114.html
güzelim takımıma yakıştıramadığım, zaten yakışmadığını da bugüne kadar defalarca ispat etmiş, yüzünde her daim "anneeeeaaaa şekeyimi aldılaaaaayy" bakışı olan mülayim başkan.
federasyon baskani ile akrabaligi bulunan kisi. besiktasin sukretmesi gereken kisi. yoksa son 10 yilda besiktas sampiyonlugu gorulemeyecekti.
(bkz: tupcu)
(bkz: haluk ulusoy yildirm demiroren ele ele)
(bkz: jimnastik kulubu baskani)
serefli ikinciliklerin takimi olan besiktas in baskani. ayricana ezik degildir, dansöz hic degildir, adamdir, r leri de gayet guzel soyler.
beşiktaş'ın başında olması aynı galatasaray'ın başında özhan canaydın'ın olması gibi büyük bir nimettir. kıymeti bilinmeli.
gazı olduğu her halinden belli başkan.

(bkz: kızılay maden suyu)
sonunda biz bjk taraftarlarını kalpten götürecek, yıllar sonra soykırım ve toplu katliam suclarıyla yargılanacak tupcu.

bugune kadar yaptıkları yetmezmis gibi volkan demirel ve serkan balcı ile gorusmeye baslamıs, fenerbahce ne veriyorsa biz iki katını veririz demistir. degerli sozluk yazarları ve sayın okuyucular yuksek musadenizle;

manyak mısın ulaaaaan runje yetmezmis gibi bide volkan adamlar zaten kovmaya calısıyolar fenerbahceden volkanı. biiir marcio nobreeee, ikiiii vedran runje ucccc volkan demirel * yeter ulaaaaan yeteeeeer sonunda delirtmeyi basardınız lan taraftarı.

(bkz: cenabul rabbul alemin ya sabır)
(bkz: akıl hastanesinden entry girmek)
(bkz: ben deli degilim ulaaan)
(bkz: tupunu de al git buradan)
beşiktaş'ın yüz karasıdır. şu sıralar del bosque fiyaskosunu millî mesele hâline getirmeye çalışarak terbiyesizlik yapmaktadır.

sırasıyla "ailton, kleberson" gibi adamları teknik direktörden* habersiz transfer etmiş, takım başarısız olunca da faturayı rıza'ya kesmiştir. ayrıca koskoca rıza çalımbay'ın kafasını* koltuk altına alarak rte'den makas alan mehmet barlas pozuyle "bugün benim sayemde buradasın, yarın seni kovarım gıkın çıkmaz" demek istemiştir.

yönetiminde beşiktaş ilk kez şampiyonluk potasındadır, onda da 6 puan geridedir. federasyonla hem ahbap-çavuş ilişkisi içindedir, hem de bir yandan federasyona saldırmaktadır. bir ünlü papua yeni gine atasözü der ki "hatalıysan, bakışları başka yöne çevirmek için saldırıya geç."

etik bir insan da değildir. geçen sezon "ligi galatasaray, kupayı biz alacağız" açıklaması koskoca beşiktaş'ın onurunu* ayaklar altına almıştır.

tüm bunlara rağmen kulüp öyle bir hâldedir ki, yine de bu adam seçilir başkanlığa; çünkü kimse sorumluluk almak istemez.

not: sanmayın ki diğer kulüp başkanları hakkında çok iyi düşünüyorum. bu sadece biri...
erkek voleybol takimimizin ligden düstügü hafta fenerbahce'ye laf sokmaya kalkismis baskanimsi... * *
nouma elini sortunun içine sokmasında bizim beşiktaş kültürümüze uymuypr diyerek noumayı gönderenlerdir. benzer hareketi vedran runje yapınca kaypak bir şekilde emirler verip onu koruyan beşiktaş başkanıdır. sonra kimse gelip biz çok ahlaklıyız falan demesin. futbolun gereğidir anlarım ama tvlere çıkıp kaypakça açıklamalar yapmasını bir taraftar olarak kaldıramıyorum. şampiyomluk yarışındasın ahlak prensiplerinden ödün vereceksin sonra çıkıp diğer başkanlara laf atacaksın. dur kardeşim bi derler adama.
26 nisan 2007 fenerbahce besiktas macinda nobre golü attıktan sonra "hadi çocuklar olay bitmiştir, toparlanın evimize dönüyoruz, beni takip edin" diyerek stadtan ayrılan beşiktaş başkanı.
güncel Önemli Başlıklar