bugün

fikret orman'ın dilencilik konusunda kazanacağı müsabaka. ulan yazı tura için para atsak adam parayı havada kapacak. yuh artık. demirören'i arar oldu türk futbolu.
(bkz: gelen gideni aratır)
saçmalayan yazarın söylemleridir. http://www.youtube.com/watch?v=xDZaZFujVxc videoda da görüldüğü gibi belki de galatasarayın tek adam gibi adamı rahmetli özhan canaydın para istiyor. fikret orman belki de şu an kluüp başkanları içinde en iyisidir. neden en iyisidir.
1)en azından ünal aysal gibi futboldan anlamayan bir insan değil bunu bir hakaret kabul etmeyin kendisi de söylüyordu aysal ben anlamıyorum futboldan diye.
2)aziz yıldırım gibi adı şikeye karışmış bir yönetici de değil.
3)sadri şenere yapıldığı gibi hiç bir taraftar başkanından memnun olmayıp arabasına sadırmadı. (bkz: play off trabzonspor fenerbahçe maçı).
tüm bunlardan sonra bir de ricam olacak ki bunu galatasaraya, fenerbahçeye ya da ne bileyim gaziantepe mersine karşı söylemiyorum hiçbir grup üzerine alınmasın ama arkadaş allah rızası için top görse bomba diye kararkola götürecek insanlar kalkıp futbolla ilgili entry girmesin yahu.
fikret orman stad toplantısında ünal aysal'dan ceketini, kol saatini falan istemiş. düşünün yani. aysal başkan da, "ben sana evimde atılmak için ayrılan eskilerimden bir paket yapar limuzinimle yollarım" demiş. en azından demirören böyle çulsuz bir adam değil.

demirören'in para bakımından kazanacağı müsabaka.
insanı allah'a inanmaktan soğutacak ikili, böyle şey yaratılır mı be...

doğdukları güne lanet olsun.
güncel Önemli Başlıklar