bugün

rahmi koç önderliğinde gerçeklekşecek eylemmiş,beşiktaşımıza hayırlı olması dileği ile.

buyrun;

http://www.hurriyet.com.t...tbol/10919530.asp?gid=229
tuncay özilhanın başkan olması için başlatılan eylem.
(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)

sonunda biri haykırışımızı duydu galiba. tamamına ermesi dileğiyle...
demirören'in attığı birbirinden saçma imza neticesinde sözde kalacak harekattır. Mevcut yönetim öyle saçmalıklara imza atmıştır ve klübü öyle borçlara sokmuştur ki, hangi yeni yönetim bu yükün altına girmek ister bilemem. demirören stratejik bir şekilde klübü borçlandırarak gelecek dönem için başkanlığını garantilemiş sayılır.
üstümüze devrilmedikçe sorun yok.
gerçekleşmesi halinde beşiktaşlıların şampiyonlar ligi şampiyonu olmuşçasına sevineceğini düşündüğüm umut verici gelişme.
galatasaray ve fenerlilerin tir tir titremeye başladıkları andır.yürüyün bee kim tutar bizi.
gerçekleşmesi çok zor olan ama biz beşiktaş taraftarınca o zorluk derecesi kadar istenen hadisedir.
efenim is dunyasindan rahmi koc, tuncay ozilhan gibi isimlerin yanisira sozluk dunyasindan da oneydilan' in destegini alan olusumdur. makamda mevkide goz olmayan oneydilan, tum 'baskan sen ol' baskilarina ragmen baskanliga tuncay ozilhan' in gelmesinin daha dogru olacagini, zira kendisinin sozluk yuzunden baskanliga vakit ayirmasinin zor oldugunu soylemistir.
altına yazılan bir yorumla vahameti daha da bi artan durumun yayınlandığı hurriyet.com haberi.

--spoiler--

eser agirdil ('eser1979' tüm yorumları) 03.02.2009 17:27:33
hayali bile güzel, keşke olsa...
kaybedilen 6 yılımızı, 6 yılda 15 sene geri götürülüşümüzü ancak böyle bir yönetim geri alabilir...

--spoiler--
hadi hayırlısı deyip , ümitlenmemizi sağlayan durum .
"darbeci zihniyet iş başında." şeklinde yorumlanacak harekattır. *
tüm beşiktaşlıların hayali olan eylem. *
yıldırım demiroren in hacıyatmaz oldugu gözönüne alındığı zaman gerçekleşmesi zor eylemdir.
gerçekleşmesi halinde beşiktaş ve şampiyonluk kelimeleri aynı cümle içinde yer almaya yeniden başlayacaktır.
beşiktaş taraftarı için mükemmel bir haberdir. ben cebimden bu kadar para koydum ultimatonunu kullanarak yıllardır isminin reklamını yapan bir para babasından kurtulacaktır güzide bir klüp. isimde ve parada gözü olmayan bir isim kurtarabilir beşiktaşı. sanırım türkiye'de tek kurtaracak aile koç ailesi. bu yolda başarılar diliyorum kendilerine.
güncel Önemli Başlıklar