bugün

(bkz: salla daya mandalinaya).
Genelde bana da olan his. sadece bana mı oluyor hissi
ölüme bir adım daha yaklaştığımızdan olacak o hüzün.
Bana bu gece çökmüştür.
Geçen sene bu saatler, bir. Bugün iki.

Sebebi muamma..
bende sadece yılbaşında değil bayramlarda da olan hüzündür.
herkes sevinirken "yeni yıl bee! hobaaa haydi millet" havasındayken benim onlara bön bön bakmamla oluşan hüzündür. bir ben mi umutsuz, bir ben mi mutluluktan inançsızım sözlük?
Melankolik Kişinin kaldığı yerden devam etmesi durumu.
Hakkaten bi yılbaşı gecesi bi de ramazanin başlayacağı gece insan konser verecekmiş gibi geriliyor.
bazı insanlar vardır ki herkesin mutlu olduğu yılbaşlarında bayramlarda hüzne boğulurlar. yaşanmadan geçen yılların hüznüdür bu.
En güzel sarkıların söylendiği aksamlar oldugundan denk gelen bir parcada hersey cok başka olabilirdi neden böyle olduk diye düşünülerek hüzne kapılıyor insan. Maalesef bu hüznün de tek taraflı olması olayı daha dramatik yapıyor.
Havai fişeklerin parlaması altında balkonda sigara içerken çöken hüzündür. Geçip gidiyor seneler ama nereye gidiyor lan bunlar? Yakalamak istiyorum onları. Beni geri götürün 2000lerin başlarına.
bir yılın bitmesinin verdiği hüzündür.
bir yıl daha bitiyor ve ben yine buna üzülüyorum.
Mastürbasyon yapınca geçen hüzündür.
Attila ilhan'ın "Elde Var Hüzün" şiirinin tam okunma zamanıdır.
ibo show'da playback yapmayan hande yener izleyerek atlattığım durum. Kadın harbiden iyi söylüyormuş canlıda. Saygı duydum.
yaşamayan insana dert olur. hayatı kaçırdım pişmanlığı ölene dek geçmez.
öküz misali yine içime oturan histir fakat bende yalnızca yılbaşında değil 365 gün yaşanmaktadır.
her yılbaşı olur. ömürden bir yıl gidiyor.
Dokunsan ağlayacağım. Annemden uzakta geçirdiğim ilk yılbaşı. Annem vefat etmedi, sadece bi akrabası için şehir dışında. Evde aşırı zor bi karakteri olan babamla kalıyorum. Annemden ilk kez ayrı kalışım DEĞiL, çok kez ayrı kaldık birbirimizden ama bu sefer farklı duygular hissediyorum bilmiyorum.

Bir de kendi dertlerim, kafamda kurduğum saçma sapan düşünceler var. Bu yıl nasıl olacak bilmiyorum.
Sadece 15 dakika ne ya.
Yeni zorlu bir yılın başlaması, ne olduğunu anlamadan nisana gelişimiz, Şimdi biz neye veda etmek için heyecanlanacağız kaygısı böyle uzar gider.
yaşlanıyor olmanın acı farkındalığı.
çok sevdiğim insanları kaybettim geçtiğimiz yıllarda... o yüzdendir. özellikle havai fişekler patlarken, ben oturup vodkamı içtim hüzünle.