bugün

hiç mi işiniz yok gücünüz yok gidin başka bir tanrı bulun arkadaşlar dağılın artık, buradan yahudi ve hrıstiyanlara da sesleniyorum dağılın zamanınız doldu bırakın kısıtlamayalım kendimizi şeklindeki başlık tanımıdır.
update: 2013 yılında olup da hala allaha inanan insandır.
hiç bir sike yaramamış bari öteki dünyada mutlu olurum diye umutlanan aptal insandır yüzde 90.
o da bi şey mi yıl olmuş 2013 namaz kılmayan müslümanlar bile var.
yıl 2013 hala insanların inancına takan, kafasına at siki çarpmış insan önermesidir.
neden prezervatife takılmadınız ki lan amına koduklarım ?
anasının doğurmak için kıçını kullandığı insancıklarla aynı dünyada yaşamak zorunda olan insandır.
(yılbaşı gecesi)

10..9..8..

+ee hanım 2013e giriyoruz, allaha inanmanın süresi doluyor napsak?
-hep bu yılı beklemiştim, ayrılıp seks body olalım. hadii.
Evrim gerçeğini reddedip sonra ateistleri bilim dışı olmakla suçlayan insandır.
iq oranında çan eğrisinin sol tarafında olan insan.
yapması gerekeni yapan insandır. ya arkadaş baştan inanmayacaksan eyvallah ama inancın zamana göre değişkenlik gösteriyorsa sıkıntın büyük demektir.
normal insandır.inanmayanda normaldir.sanane kardeşim inanır inanmaz laik lan burası kimse kimseye hesap vermez.
Bir inanmayan olarak söylüyorum ki, eğer iyi işler yapıyorsa 3013'te de inansın. inancı onu sokak çocuklarına ekmek almasına, hiçbir ideoloji dikte etmeden okuyacak durumu olmayan çocukları okutmasına, sakatlara ve düşkünlere yardım etmesine hatta ve hatta karşıdan karşıya geçmeye çalışan eli bastonlu ninenin elinden tutmasına yönlendiriyorsa ne güzel. Ama ne yazık ki özellikle müslümanlarda, sapkın hristiyan ve sapkın yahudilerde bunu göremiyoruz. Zaten müslümanların çoğunu direkt sapkın olarak nitelendirebiliriz. işin kötü yanı kimine göre din, kimine göre öğreti olan, benim çok beğendiğim budizm bile faşizme bulaşmış durumda.
(bkz: yıl 2013 hala tesadüflere inanan insan)