ergenliğe ne zaman girdiğini anlayamamış insandır.
ergenliği çok güzel geçmiş kimsedir. çok şanslıdır.
Öyle insana ben insan demem. ne demek yüzünde hiç hiç sivilce çıkmamış. oha, çüş.
sivilce candır, bir tanedir. sivilce çıkacak ki onun çıktığına üzüleceksin. sonra baktın ki artık o da senden biri benimseyeceksin. aynaya her baktığında sevgi dolu cümleler kuracaksın ona. sonra sivilce yavaştan gidince üzüleceksin. kalan izlere, lekelere bakıp hüzünleneceksin. sivilcesiz insana ben insan demem arkadaş. ergenlikle birlikte ilk duygular sivilceyle yaşanır. oturup burada sivilceye şiir bile yazabilirim ancak silik yemek istemiyorum. dediğim gibi sivilcenizi sevin.

dip not: elmacık kemiğimde bir tanecik gül gibi çıkmış. ah, ne çok seviyorum bir bilseniz.
benim gibi ay yüzeyli bir cilde sahip değilidir. bildiğin krater falan var yüzümde.
benimdir ve bu yüzden çevrem tarafından yediğim küfürlerin haddi hesabı yok...
roaccutane'ı futbolcu ismi sanan insandır.
hemen ergenliğe veya abazanlığa bağlanmaması gereken insandır. cildinde sivilce sorunu yaşamayan insanlar karaciğerlerinde bu konu hakkında sorun olmayan insanlardır veya cilt yapıları kuru olmayan insanlardır. o yüzden hassasiyetli bir konudur. dikkatinizi mandallarım.
güncel Önemli Başlıklar