bugün

bir yüzüğün peşinden koşan saçma sapan hayal ürünü karakterlerin olduğu boş ve tırt bir film olmasıdır. evet.
Kartalla yüzüğü götürselerdi bi kere .s.s.s.s
Tarihin en iyi üçlemesine tırt demek? imdb,oscar ve yapılan hasılatta ortalığın ağzına sıçmış,kendini defalarca ispatlamış bi yapıma tırt demek tam oytunluk bi hareket..
Taraftarı olduğun takım dahil trilyonluk oyunculara sahip tüm dünya takımları da kıçıkırık bir top peşinden koşturuyorlar, ne kadar tırt değil mi..
kim lan bu oytunkaran denen dürzü. ne saçma bi yazar. bıktım şu ucuz trollerden, sözlük bunlarla dolu amk.
Köyüne dön.
Hmm ok. Diye cevaplanılması gereken iddia.
görsel
Önünde mis gibi adana kebap varken garson bey! ben beypazari kurusu rica edebilir miyim diyen kıl oğlu kıl bünye hezeyanıdır.
sen kimsinde lotr a laf atabiliyosun diyeceğim iddia.
(bkz: oytunkaran)
(bkz: yooohhamına)
şunu yazan ve onaylayan güruh kiralık aşk fanıdır. izlemiyorsa bile vurduruyodur. bütün küfürlerimi kendilerine doğru çeviriyorum içten dileklerimle. sizin hakkınız yok olum şu trilogy'e bok atmaya. bok atmayı geçtim, ismini bile ağzınıza alamazsınız. sizde o ağızda yok çünkü.

s.gidin, g.tünüze pembe içlikleri çekip kemal soydere izleyin siz. ne zaman ki fanı olduğunuz diziler milyardolarlık ciroları yakalar, o zaman yüzüklerin efendisi üçlemesine bok atma mertebesine erersiniz, ordanda tekme tokat geri indirilirsiniz. aq adamlarda film/dizi izleme kültürü yok ki. sen şimdi bunlara ne dersen de, birazdan gidip youtube'den cesur ve güzel'i açacak 720p.

bak en basit örnekle, o bok attığınız film serisi kitaptan uyarlama. ve o kitabın yazarı o kurguya has bir dil geliştirdi. adam sıfırdan dil yaptı lan ( elf dili ). lisan aq bu. medefeden sandalye değil ha, dil yaptı adam !! ruhu şad olsun j.r.r tolkien'in o ayrı meselede, size ne yazsak boş.

peki ''yüzüğün peşinden koşmak'' nası bi yaklaşım lan ? herif yüzüğe bir şahsiyet, ehemmiyet kazandırdı. sizin yüzükle tek ilişkiniz, nişan. o nişanıda atmışsınızdır böyle beyinlerle hayat birleştirilmez aq. tansiyonum düştü bi dk.

bidaha ne göriyim ne de duyuyim.
görsel
oldukça net olan bir gerçek. bir yapımın birçok kişi tarafından beğenilmesi o yapımı kaliteli yapmaz. çoğunluk her zaman haklı değildir.

zito!
1954 yılının 29 temmuz günü, evet tam tamına 63 yıl önce basıldı ilk kitabı, 2001 yılında da ilk film geldi.

Kitabı edebiyat dünyasında, her ne kadar biz geç fark etmiş olsak da, adını tarihe altın harfler ile yazdırdı.

Filmi ise, bu edebi eser üzerinde -filmlerin doğası gereği- bazı eksik noktalar olmasına rağmen, sinema dünyasında, gerek efektkeri, gerekse oyunculuklar olsun yeni bir çağı başlatmıştır.

Şimdi ise, Turkiye'de, yani edebiyat ve sinemanın merkezinde(!) insanlar, yaptığı yorumlarda, "tırt" olduğunu söylüyorlar.

Hadi, bu eserin yıldönümünde saygısızlık yapmaya karar verdiniz, tamam. En azından, eleştiriniz biraz kaliteli olsun,

Ortaya bir eser koymayı bırak, iki cümleyi bir araya getiremeyen şahıs başlığı.

görsel
izleyen her bünyenin açık açık söyleyeceği gerçektir. evet.
öyle deme çarpılırsın.
güncel Önemli Başlıklar