bugün

yüzüne nazaran vücudu çok güzel olan kadınlardır...

(bkz: sevda demirel) (bkz: nuran sultan) (bkz: sıla) (bkz: seray sever)

not: yüzü çirkin derken gudubet gibi değil de vücuduna nazaran çirkin olarak belirtilmiştir. malum 50 karakter şeysi...
(bkz: gideri var)
(bkz: asuman krause)
(bkz: tuğba özay)
(bkz: nuria bermudez)*
(bkz: adriana lima) * * *
çogunlukla sevgili adayı olarak seçilmeyen kadınlardır. zira bir erkek durmadan kadının gögsüne, poposuna, bacaklarına bakarak konuşmayacagından, yüzüne de bakılması mide bulandırıyorsa * * pek tercih sebebi olmayan kadınlardır aynı zamanda. * * * *
http://www.hurriyet.com.t...aber/12233987.asp?gid=222
kesinlikle yüzü güzel vücudu kötü kadınlardan daha fazla tercih edilen kadınlardır.
kese kağıdı ile halledilebilir durum.
mihrabı yerinde kalmış hatunlardır. akıl fikir durur. mantık işlemez, ama görünen köy de klavuz istemez.
(bkz: Safiye ayla) derler.

(bkz: Arkadan liselik önden müzelik)
Boşa koysam dolmuyor doluya koysam almıyor.
asuman krause bu konuda bir numaradır. gerçi çok çirkin değildir ama vücudunun maaşallahı vardır.
(bkz: güzel vücutlar boş suratlar)
çirkin öpen çok öper atasözünün kaynağıdır.
kese kağıdına ihtiyacı olan kadındınlardır.
Yüzü güzel vücudu çirkin olmasından daha iyi bir tercihtir.
+ufff o ne. Muhittin baksana
-bu insansa diğerleri ne oluyor amk.
+bu tarafa doğru geliyor. O ne lan, lan bu ne, lan ne bu...
ne zaman bir kese kağıdı görsem yüzümü gülümseten kadınlardır.
ne zaman arkadan bakınca güzel vücutlu bir hatun rastlasa genelde çirkin çıkar, bir genelleme yapıyorum ikiside güzel olunca zaten ben ancak moda reklam sitelerinde görüyorum o hatunu.
dıştan yakışıklı fakat kalbi, kanı, yada sütü bozuk olmaktansa çirkin olayımda adam olayım dır. olay budur.
(bkz: eda taşpınar)

bacaklar 2 metre... surata bı bakıyosun suratın uzunluğu da 2 metre.
Erkeklerin aklına kese kağıdını sokan kadınlardır. Yapılmaması gerekendir. Yazıktır.
Erkeklerin aklına kese kağıdını sokan kadınlardır. Yapılmaması gerekendir. Yazıktır.