bugün

sevdigini sessizce kaybeden, hiçbir açıklama bile duyamayan insanın hâlini en iyi anlatan parçalardan biri.
kenan dogulu'ya ait.

Kalmışım ben kendi kendime harabe
Aklım başıma geldi bir daha tövbe
En çok üzüldüğüm konu gözünden düştüm
Sana rezil olmak inan bitirir beni

Görmezlikten gelince çok üzdün beni
Yabancı bir adam hissettim kendimi
Sanki o ben değildim seninle ağlayan
Seninle sevişip, aşka doyan

Bazen şeytan diyor ki git yanaş şuna
Anlat içinden geçenleri
Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
Ama nerde bende o yüzsüz yürek
Bizde varsa yoksa gururdan yelek
kenan doğulunun yeni albümünde* bulunan hoş bir parça.

"Ama nerde bende o yüzsüz yürek
Bizde varsa yoksa gururdan yelek "
önce anıları canlandıran, sonra insanı gaza getiren çok güzel bir şarkı.şarkıyı söyleyene de şarkıyı önerene de hayranlık uyandıran şarkı. * *
hem çok tanıdık ve hem çok yabancı bir şarkı.ayrıca ikide bir winampta açtığım için acaba içime gönül dostu füsun mu girdi diye düşündürten şarkı.

kenan yaaaaaaa dedirten süper şarkı.* *
son aylarda dinlediğim en güzel şarkı... valla ne diyim sağolasın be kenan... olmuş gerçekten!
güzel şarkı defalarca dinlenebilir.
bu kenan da kesin bi şeytan tüyü var denilebilecek şarkı olmuş.
daha girişinde belli ediyor kendini şarkı.güzelim ben diyor...
insanların en büyük keşkelerini barındıran gerçek bir sanat eseri. **
en güzel kenan doğulu şarkılarından.son günlerde üst üste dinlemesi farz olan,nitelikli,sözleri anlamlı parçalardan biri.
BAZEN ŞEYTAN DiYOR Ki KISMI iLE iNSANI HALi HAZIRDA DUYGU VARSA GAZA GETiREBiLECEK BiR ŞARKI.
nerde bende o yüzsüz yürek
bizde varsa yoksa kıymalı börek * * *
her insan da bi parça olması gereken bi özelliktir yoksa platonik aşkların içinde kaybolursunuz anlamsız bi bakış için bütün gece uykusuz kalır ewy ta oda hoşlanıo die düşünürsünüz. en iisi gidip bi şekilde belli etmektir hissettiklerinizi unutmamalı ki eğer karşı tarafında bi parça gönlü varsa herşey yoluna girecektir
epeyce geç dinlemiş olmanın üzüntüsünü taşıdığım, ilk dönem kenan doğulu şarkılarını anımsatan sımsıcak bir şarkı. kenan doğulu böyle şarkı yapsın sadece.. güzel olmuş..
kenan doğulu'nun ne kadar hit çıkarma yetisine sahip olduğunu gösterebilen, hem müziği hem sözleri hem de eşsiz, kenan doğulu vokaliyle, her daim dinlenebilen kaliteli, festival albümünden şarkı.
kenan doğulu'nun sesini ilk defa beğenmeme yol açmış şarkı. şarkıyla alakalı olsa gerek.
yüreğinden sıkıca tutulup hayatına akılmak istenen kişilere ithaf edilesi, platonik aşkları akla getiren* şarkı.
kenan dogulu'nun anlamli bircok sarkisi vardir ama bu ayri bir seydir. herkesin bi' yarasina mutlaka dokunur, acitir. fena.
melodisi oldukça eğlenceli bir şarkı. ritmik.
Kalmışım ben kendi kendime harabe
Aklım başıma geldi bir daha tövbe
davullari murat yeter tarafindan calinan sarki.
hak ettiği değeri türk dinleyicisinden alamamış 10 numero parça.

bize allah belanı versin lazım, şappır şuppur lazım ha bir de unutmadan musa feat * gülşah'tan çek git bebeğim. bunlar gidiyor ülkemde.
--spoiler--
Görmezlikten gelince çok üzdün beni
Yabancı bir adam hissettim kendimi
--spoiler--
Tamam, kenan doğulu tip itibariyle çok duygu adamına benzemiyor ama bu şarkıyı yaşamamış, hissetmemiş bir insanoğlu yoktur. Ama söyleyen kenan doğulu olunca insanlar şarkıya gereken ilgiyi göstermedi. Şimdiki hüzün ve aşk dolu olduğu iddia edilen şarkılardan da birkaç gömlek üstündür ayrıca.
Çocukken sebepsizce sevdiğim şarkıydı. O yaşta neyini anlayıp sevdiysem. *
şimdi düşününce.. neyse s.ktir edin, güzel şarkı vesselam.

(#370102)
insana şevk veren bir şarkı. dinleyip dinleyip gidip sevdiğinize aşkınızı ilan etmeye kalkarsanız hüsranla sonuçlanabilir. ama en azından içinizde kalmamış olur.